Hollywoodský režisér Michael Bay natočil TV reklamu na Need for Speed The Run

Praha – 2. listopadu 2011 – Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že jeden z nejslavnějších hollywoodských režisérů Michael Bay propůjčil své schopnosti závodní sérii Need for Speed a natočil špičkovou televizní reklamu pro předvánoční titul Need for Speed The Run. (TZ)

Počínaje dneškem mohou fanoušci série Need for Speed na její oficiální facebookové stránce začít společnými silami odemykat tento trailer, který obsahuje záběry z hraní Need for Speed The Run. Bay je světově proslulý filmový režisér, na jehož kontě jsou takové kasovní trháky jako Transformers, Pearl Harbor nebo Skála.

Aby mohl natočit tento originální reklamní spot, strávil Michael Bay určitý čas hraním hry a hovořil se členy jejího produkčního týmu. Tím nasál atmosféru Need for Speed The Run a celé série, jejímž hlavním prvkem jsou napínavé závody za volanty těch nejmodernějších a nejžhavějších aut současnosti. Ve spotu Bay představuje svou vizi příběhu Need for Speed The Run v charakteristickém hollywoodském akčním stylu a dodává tak hře další náboj.

V Need for Speed The Run se objeví Christina Hendricks ze seriálu Mad Men, Sean Faris ze seriálu Never Back Down, modelka Irina Shayk z přebalu kalendáře Sports Illustrated pro rok 2011 a její kolegyně Chrissy Teigen coby příběhové postavy, které hráče zavedou na závod napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku. Tímto titulem se k vývoji vrací studio Black Box, jež s využitím výkonu enginu Frostbite 2 posouvá závodní žánr kupředu, zejména v oblasti vizualizace a fyzikálního chování aut.

Need for Speed The Run vyjde v Česku a na Slovensku 18. listopadu 2011 ve verzích pro Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii a Nintendo 3DS. Další informace o sérii Need for Speed najdete na stránkách http://www.needforspeed.com nebo česko-slovenské komunitní stránce na Facebooku http://www.facebook.com/needforspeed.czsk.

Tagged