DISKUS, spol. s r.o. se stala autorizovaným distributorem produktů značky Plantronics v České Republice a na Slovensku.

Plantronics nabízí jednu z nejkompletnějších řad kabelových a bezdrátových produktů pro jednotnou komunikaci, široce uznávaných pro svou zvukovou kvalitu, spolehlivost a komfort. Zahrnuje bluetooth headsety, bezdrátová sluchátka s mikrofonem, herní i audio sluchátka s mikrofonem, hansfree sady a další produkty. (TZ)

Plantronics audiořešení pomáhají společnostem rozšířit výhody IP komunikace v celém podniku a podporovat lepší obchodní komunikaci a efektivitu bez ohledu na to, na jakém místě se nacházejí jejich zaměstnanci.

Plantronics  aktivně spolupracuje s předními poskytovateli řešení pro jednotnou komunikaci pro podnikatele, včetně společností Avaya, Cisco, IBM a Microsoft, stejně jako s poskytovateli VoIP pro spotřebitele aby tak zajistili bezproblémovou součinnost s jejich produktovým portfoliem.

Společnost Plantronics byla založena v roce 1961 v Santa Cruz v Kalifornii, kde je stále hlavní sídlo společnosti. Plantronics má více než 3000 zaměstnanců po celém světě s kancelářemi v 19 zemích, včetně hlavních středisek v Mexiku, Tennessee, Anglii a Nizozemí.

www.plantronics.com

Produktovým manažerem značky je Petr Michálek

Další informace o produktech: www.diskus.cz/vyrobci/plantronics.