MSI GT783 – nový herní hrdina

Společnost MSI, přední světový výrobce notebooků, vstupuje do nového roku se speciálně zářivým ohňostrojem – pekelným herním strojem MSI GT783. Notebook nabízí 17“ matný displej s Full HD rozlišením a nejvýkonnější mobilní grafiku NVIDIA GTX580M se 2 GB GDDR5 paměti. Díky spolupráci se SteelSeries, Fnatic.MSI a Dynaudio se MSI znovu podařilo vyrobit aktuálně nejlepší hráčský notebook. Kromě speciální herní klávesnice s barevným podsvícením byl design notebooku GT783 významně přepracován tak, aby přesně splňoval potřeby hráčů. Díky reproduktorům Dynaudio a technologii THX TruStudioPRO notebook MSI GT783 zaručuje ty nejlepší herní i hudební zážitky. (TZ)

Výkonná grafika připravená pro nejnovější hry

MSI se významně soustředí na kvalitu zobrazení. Díky použití 17“ Full-HD displeje s matným povrchem a LED podsvětlením je tou nejlepší možnou volbou pro dosažení dokonalého obrazu v každém okamžiku zapáleného hraní.

Herní notebook MSI GT783 je perfektní zbraní vybavenou pro boj v nejnovějších i teprve připravovaných hrách – výkonná grafická karta NVIDIA GeForce GTX580M se 2 GB GDDR5 paměti hravě zvládne všechny vizuální efekty v DirectX 11 a dalších technologiích, jako NVIDIA PhysX. Díky podpoře nejmodernějších technologií budou vaše herní zážitky neuvěřitelně realistické

Nová generace vládne

Maximální výkon hernímu notebooku MSI GT783 dodává také nejmodernější čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace. Nová generace technologie Turbo Boost 2.0 navíc rapidně zvyšuje výpočetní výkon všech procesorových jader. Díky technologii Quick Sync Video si pak užijete překvapivě rychlou konverzi, synchronizaci a zpracování multimediálního obsahu.

Klávesnice od SteelSeries

Na konceptu nových modelů herní (G) série notebooků MSI spolupracuje s týmem světových herních šampionů Fnatic.MSI. Na základě jejich požadavku se MSI spojila s výrobcem herního příslušenství, společností SteelSeries, aby vytvořila klávesnici speciálně pro herní notebook MSI GT783. Klávesnice má podstatně vyšší tuhost a odolnost a klávesa Win se přesunula na pravou stranu. Pro větší pohodlí a pohotovost ve hrách se pak zvětšily klávesy Ctrl a Alt. Klávesnice vám navíc umožňuje nastavit si libovolnou z tisíců možných kombinací vlastního LED podsvícení. I na LAN party v temných herních doupatech tak budete mít situaci vždy plně pod kontrolou

Ozvučení od Dynaudio a THX TruStudioPRO

Herní notebook MSI GT783 je vybaven těmi nejlepšími reproduktory, které v notebooku můžete najít. Díky spolupráci světoznámých společností MSI a Dynaudio se podařilo převést nespočet výpočtů a mnohaměsíční designové studie a výsledkem je ideální velikost, design a umístění reproduktorů. Vysoce kvalitní zvukový výstup je kombinován se špičkovým vstupem prostřednictvím technologie THX TruStudioPRO. Díky této jedinečné kombinaci máte zaručenou nejlepší kvalitu zvukového ve všech podmínkách.

Technické parametry

Model GT783
Operační systém Originální Windows® 7 Home Premium (64 bit)
Displej 17” (Full-HD, matný, 1920 × 1080)
Procesor Intel® Core™ i7 (2670QM)
Grafika NVIDIA® GeForce® GTX580M, 2 GB GDDR5
Operační paměť 16 GB DDR3
Pevný disk 750 GB HDD SATA2 (7200 RPM)
Čipová sada Intel® HM67 Express
Optická mechanika Blu-ray
I/O HDMI, VGA Out, 2x USB3.0, 3x USB2.0, 1x eSATA
Klávesnice SteelSeries
Wireless LAN 802.11 b/g/n
Čtečka karet 7-v-1
Zvuk 7.1 prostorový zvuk Dynaudio & THX TruStudioPRO™
Webkamera HD (2 MPx s HD záznamem)
Hmotnost 3.9 kg
Rozměry (ŠxHxV) 428 × 288 × 55 mm