Ohromte publikum jako kouzelník, zpěvák NEBO AKROBAT v rozšíření The Sims 3 Showtime

Jako kouzelník začne váš Simík kariéru na ulici předváděním triků za spropitné. Pak začne navštěvovat nové budovy, setkávat se s jejich majiteli a pokusí se zajistit prostor pro náročnější výstupy k získání zkušeností. Kouzelníci mají jedinečné společenské interakce, které jim umožňují provádět jednoduché triky na dalších Simících. Například jim mohou vytáhnout minci zpoza ucha nebo z ničeho nic vykouzlit motýly a holubice. Jak se postupně kouzelník zlepšuje, získává nové předměty k použití na jevišti. Mezi velká čísla pak patří například Bedna záhad, s níž může Simík předvést kouzlo „meče osudu“, kdy musí opatrně zasouvat do bedny čepele, aniž by ublížil Simíkovi uvnitř. Pozor ale na Bednu nebezpečí! Pokud se Simíkovi nepodaří provést trik správně, půjde opravdu do tuhého. (TZ)

Zpěváci jsou ve hře výjimeční tím, že mohou přijímat zakázky, jako je například zpívaný telegram, a získávat za ně zkušenosti. Zpívaný telegram je také společenskou interakcí a druh práce, jaký Simík získá, může přímo souviset s událostmi ve městě. Pokud některý Simík přijde o práci, rozveselíte ho. Má-li narozeniny, zazpíváte mu oblíbenou píseň. Podobně jako u dalších zaměstnání mohou i zpěváci předvádět svůj talent na veřejnosti za spropitné nebo jen tak. Jak se ale zlepšují, odemknout se jim nová jeviště, rekvizity, kostýmy a písně, díky nimž získají lepší image a repertoár. Zpěváci také budou chtít zažít svou hvězdnou chvíli na vlastním koncertu před obrovským publikem.

Pokud se hráč rozhodne pro dráhu akrobata, začne získávat speciální dovednosti a učit se nové triky k vylepšení svých vystoupení. Jeho Simík začne jako pouliční mim, jenž za krátká vystoupení dostává nejen spropitné, ale hlavně důležité zkušenosti. Jak se postupně zlepšuje, odemyká si nové objekty, budovy a kostýmy, které mu pomohou v další kariéře. Na střední úrovni již bude muset umět vystoupit v živé show na jevišti a předvést nové triky, jako jsou například salta či přemety při balancování na míči. Na vrcholu jej pak čekají vystoupení před mnoha diváky ve velkých arénách, kde bude muset předvést to nejlepší ze svého akrobatického umění na osobně navrženém pódiu.

Kromě toho všechny tyto umělecké profese mohou odemknout speciální předměty a oblečení přímo se vztahující k jejich povolání. Všechny kostýmy lze upravit v editoru Vytvoř Simíka tak, aby se perfektně hodil pro dané vystoupení a jeviště. Ve všech kariérách se také můžete zúčastnit SimFestu – obrovské talentové show pro akrobaty, kouzelníky a zpěváky, kteří se zde mohou utkat s dalšími konkurenty ve městě. Simíci se zvláštní zálibou ve výzvách pak mají k dispozici speciální identickou interakci k vyzvání soupeře na „umělecký“ souboj jeden na jednoho i mimo SimFest.

Rozšíření The Sims 3 Showtime si lze nyní předobjednat. Až do vyprodání zásob budou všechny předobjednávky vylepšeny na limitovanou edici s extra budovou a jevištěm, které si hráči mohou libovolně umístit do virtuálního světa. Jeviště je zcela volně upravitelné – se zákulisím, osvětlením, rekvizitami a speciálními efekty.

Další informace o rozšíření The Sims 3 Showtime najdete na cz.thesims.com/showtime nebo na česko-slovenské komunitní stránce facebook.com/thesims3czsk.

Tagged