Dnes vychází demo EA SPORTS Grand Slam Tennis 2

Na platformách PlayStation 3 (PlayStation Network) a Xbox 360 (Xbox LIVE) je ode dneška k dispozici ke stažení hratelná demoverze tenisové videohry EA SPORTS Grand Slam Tennis 2. Vrhněte se do hry se světovou jedničkou* Novakem Djokovičem na tréninkovém kurtu a začněte pracovat na svých úderech prostřednictvím systému ovládání Total Racquet Control. Poté se přeneste na centrkurt ve Wimbledonu, kde v ostrém zápase znovu prožijete rivalitu mezi ním a Rafaelem Nadalem. Plná hra se na českém a slovenském trhu objeví 10. února 2012. (TZ)

EA SPORTS Grand Slam Tennis 2 nabídne celou řadu zajímavých herních funkcí:

  • Nové ovládání Total Racquet Control: Pomocí pravé analogové páčky zahrajete všechny možné druhy úderů – forhendy, bekhendy či voleje – přesně a razantně.
  • Staňte se šampióny: Mistrem série turnajů Grand Slam se může stát pouze ten, kdo vyhraje všechny čtyři velké turnaje v jednom roce, včetně Wimbledonu (exkluzivně jen v sérii EA SPORTS Grand Slam Tennis).
  • Podpora ovladače PlayStation Move: Pohybové ovládání vás donutí vstát a doslova uchopit raketu do ruky.
  • Legendy minulosti a současnosti: Zahrajte si s více než 20 největšími hráči a hráčkami, kteří kdy vstoupili na tenisové kurty, mezi nimiž nechybí Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovič, Björn Borg, Maria Šarapovová či Serena a Venus Williamsovy.
  • Profesionální, realistická a organická (P.R.O.) AI: Herní styl a typické projevy těch nejlepších tenistů a tenistek jsou zachyceny v jejich způsobech úderu a emotivních reakcích. Realistická taktika a strategie jsou klíčem k úspěchu proti každé z legend, ať už se s ní utkáte na tvrdém povrchu, antuce či trávě.
  • ESPN Grand Slam Tournament Classics: Připomeňte si nejpamátnější události tenisu. Od soubojů Borga s McEnroem, až po Nadala proti Federerovi se můžete vrátit do slavné historie a odemknout až 25 skvělých momentů grandslamových turnajů.

Titul EA SPORTS Grand Slam Tennis 2 s věkovým hodnocením PEGI 3 vyvíjí studio EA Canada se sídlem ve Vancouveru. Další informace najdete na oficiálních stránkách www.easports.com/grandslamtennis2 nebo na česko-slovenské komunitní stránce fanoušků EA SPORTS na Facebooku www.facebook.com/easports.czsk

*Podle aktuálního žebříčku ATP.

Tagged