Sociální síť pro motoristy Motomail je v iPhonu i telefonech s Androidem

Praha, 12. 1. 2012 –  Od dnešního dne mohou všichni, kdo rádi řídí a milují svět motorů sdílet svoji vášeň, ale hlavně aktuální dopravní informace v chytrých mobilních telefonech. Síť pro motoristy Motomail totiž připravila zásadní proměnu své aplikace pro telefony s operačním systémem iOS i Android. (TZ)

„Lidé se v Motomailu vzájemně hodně infomali o dopravních omezeních, nehodách nebo stavu vozovky, a tak jsme od základů přeměnili naši mobilní aplikaci, tak aby lidé měli čerstvé zprávy z cest neustále po ruce,“ popsal Lubor Zoufal, ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active.

Nová aplikace tedy umožní komunikovat s ostatními motoristy, sledovat nebo podávat zprávy o situaci na dálnici, o nehodách, pirátech silnic nebo cenách pohonných hmot.
Lidé si také mohou vyměnovat zprávy a zkušenosti například s majiteli vozů se stejnou značkou nebo sdílet svoji GPS polohu s ostatními účastníky provozu.
Aplikace jsou zdarma ke stažení v AppStore a Android Marketu.

Motomail je  další ze série mobilních aplikací, kterou vydává mediální dům Lagardère Active. Mezi uživateli už je například chytrá aplikace pro poslech hudby zdarma YouRadio,  úspěšná dětská hra Chrochtátko nebo mobilní přehrávače rádií Evropa 2, Frekvence 1 či pohádkového rádia Pigy.

Mediální skupina Lagardère Active ČR provozuje rádia Evropa 2, Frekvence 1, Bonton, Dance Radio a slovenskou Europu 2. Od roku 2008 intenzivně rozvíjí internetové projekty – hudební portál Koule.cz, web pro motoristyMotomail.cz a dětské webové rádio Pigy.cz.