Prestižní soutěž Best Project Management 2012 zahájena

Praha, 1. března 2012 – Pátý ročník prestižní soutěže Best Project Management byl zahájen. V období 1. března až 20. dubna 2012 je možné přihlašovat projekty realizované v komerčních organizacích i ve veřejné správě, projekty v oblasti ICT, projekty organizačních či procesních změn, marketingových nebo regulatorních aktivit, technologické, stavební i developerské projekty. Vyhlášení vítězných projektů proběhne 12. června 2012 na odborné konferenci Project Management Day 2012. Organizátory soutěže jsou solit project a PRAM Consulting s odbornou garancí Ernst&Young. (TZ)

Cílem soutěže Best Project Management je nalézt a ocenit nejlepší projektový management ICT, organizačních a procesních projektů v oblasti komerčního sektoru a v oblasti státní správy v České republice a na Slovensku, ať již na straně dodavatele, odběratele, či realizátora dodávky pro odběratele. Organizátoři soutěže si zároveň kladou za cíl vyvolat širší zájem odborné i laické veřejnosti o profesi projektového manažera a o projektové řízení obecně. Od roku 2010 se mohou do soutěže hlásit také stavební a developerské projekty.

Přihláška do soutěže Best Project Management je ke stažení zde.
(http://www.bestprojectmanagement.cz/upload/doc/Prihlaska-BPM-2012.doc)

„Soutěž Best Project Management hodnotí projektový management podle rozsahu, průběhu řízení a realizace, úspěšnosti, originálnosti řízení a dalších kritérií. Chceme především vyzdvihnout projektový management jako významný obor a projektovým manažerům umožnit navazování kontaktů, setkávání a sdílení zkušeností. Vysoký standard soutěže zaručují také členové poroty soutěže Best Project Management, kterými jsou oborníci z řad renomovaných společností jako Skanska, ČEZ, Komerční banka, HP a Datart,“ dodává Marek Čáp, jednatel, solit project.

Výsledky 5. ročníku soutěže a vítězné projekty budou prezentovány v rámci programu odborné konference Project Management Day 2012, která se koná 12. června 2012 v prostorách angelo Hotelu Prague. Letošní ročník konference se bude věnovat zejména tématům metodiky a certifikace projektového řízení a jejich srovnání (IPMA, PMI, PRINCE2), vzdělávání projektových manažerů a jejich motivace a hodnocení projektových týmů. Na konferenci budou představeny konkrétní typové projekty formou případových studií.

Organizátory soutěže a související odborné konference Project Management Day jsou solit project a PRAM Consulting s odbornou garancí Ernst&Young. Hlavními partnery projektu jsou společnosti Unicorn Systems a Hewlett Packard. Soutěž i konference jsou organizovány ve spolupráci s českou Společností pro projektové řízení a se slovenskou Spoločnosťou pre projektové riadenie.

O společnosti solit project

Společnost solit project, s.r.o. poskytuje služby Project managementu v oblasti IT projektů a Business projektů. Součástí těchto poskytovaných služeb je především dočasné rozšíření řídící kapacity našich zákazníků a akcelerace jejich projektů se zaměřením na dosahování jejich cílů a očekávání. Služba Vedení projektu je podpořena zkušeností s řešeními v různých oborech lidské činnosti, liniovým vedením projektových týmů a to i v oblastech kritických procesů, aplikací nebo projektů, které se do krize dostaly.

O společnosti PRAM Consulting

PRAM Consulting s.r.o. je agenturou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti public relations, marketingu a podpory prodeje. Obchodním partnerům pomáhá nejen s prosazováním značky na trhu, s podporou prodeje jejich výrobků a s mediální podporou, ale také v oblasti grafických prací, nákupu médií a organizace společenských akcí. PRAM Consulting je členem Asociace Public Relations Agentur – APRA a v roce 2009 se stala součástí celosvětového sdružení nezávislých PR agentur, Worldcom PR Group. PRAM pravidelně prochází certifikací Consultancy Management Standards. Společnost působí na českém a slovenském trhu, své služby však zajišťuje i v dalších evropských regionech prostřednictvím svých zahraničních partnerů. Více informací na www.pram.cz.
O společnosti Ernst & Young

Ernst & Young patří mezi nejvýznamnější celosvětové firmy poskytující odborné poradenské služby v oblasti auditudaňovéhotransakčníhopodnikového poradenství. Více informací na www.ey.com.