Novell Tour 2012

Praha, Česká republika – 27. března 2012 – Novell Tour 2012 je setkání odborníků, uživatelů a obchodních partnerů společnosti Novell ve více než 15 zemích a 25 městech Evropy, Spojených států a Kanady. V Praze tato konference proběhne 19. dubna 2012 v Kongresovém a školícím centru OKsystem. (TZ)

Zástupci společnosti Novell představí osvědčené nástroje a řešení, která mohou výrazně zvýšit úroveň produktivity každé firmy nebo instituce, zjednodušit jejich provoz a zejména minimalizovat náklady a rizika. U klíčových produktů Novell se návštěvníci konference dozvědí o jejich aktualizacích, novinkách a směru, kam se bude ubírat jejich další vývoj. Se zástupci společnosti Novell bude rovněž možné diskutovat a na konkrétních případech zjistit, jak nasazení produktů Novell skutečně funguje a jaké výhody přináší.

Program konference:

9.00–9.30 Registrace
9.30–10.00 Zahájení Aleš Kučera, Country Leader CZ a SK, Novell
10.00–11.00 ZENworks Virtuální aplikace v dokonalých křivkách
11.20–12.20 GroupWise

Vibe

+ Prezentace partnera (TDP s.r.o.)

Komunikujte v nejmodernějším formátu

Dejte týmové spolupráci ten správný tvar

13.30–14.30 Open Enterprise Server

+ prezentace partnera (PLB)

Řízení sítí na těch nejstabilnějších základech

Novell pomáhá v Psychiatrické léčebně Praha

14.45–15.45 Identity Manager, eDirectory

+ prezentace partnera (Datron, a.s.)

Správa identit pod přehlednou kontrolou

Jak efektivně na správu identit

Více informací a registrační formulář je k dispozici na stránkách konference.

Konference Novell Tour 2012 se uskuteční také 17. 5. 2012 v Bratislavě23. 5. 2012 v Košicích.
Hlavní partneři akce: OKsystem, NEWPS.CZ.
Mediální partner: Euro.
Odborní partneři: Datron, TDP.

O společnosti Novell

Společnost Novell věří, že zákazníci by měli mít možnost výběru a plnou kontrolu nad svými IT systémy. Jako celosvětový lídr v oblasti podnikových aplikací přináší Novell řešení, díky kterým jsou pracovní prostředí produktivnější, bezpečnější a snadno spravovatelná. Podporuje tisíce organizací po celém světě prostřednictvím technologií pro spolupráci, zabezpečení koncových zařízení a souborové a síťové služby. Díky produktům jako Novell GroupWise, Novell ZENworks a Novell Open Enterprise Server mohou zákazníci dosáhnout vyšší úrovně produktivity a zároveň minimalizovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT infrastrukturou. Více informací naleznete na webu www.novell.cz.