Úspěšná zastávka Novell Tour 2012 v Praze

Praha, Česká republika – 2. května 2012 – Novell Tour 2012 probíhá ve více, než 25 městech a 15 zemích celého světa. V Praze se konference konala v kongresovém sále společnosti OKsystem a zúčastnilo se jí více jak 100 IT profesionálů. Prezentace a fotografie z konference jsou k dispozici na stránkách společnosti Novell. Další zastávky jsou plánovány na 17. 5. 2012 v Bratislavě a 23. 5. 2012 v Košicích. (TZ)

Zástupci společnosti Novell představili osvědčené nástroje a řešení, která mohou výrazně zvýšit úroveň produktivity každé firmy nebo instituce, zjednodušit jejich provoz a zejména minimalizovat náklady a rizika. U klíčových produktů Novell se účastníci dozvěděli o jejich aktualizacích, novinkách a směru, kterým se bude ubírat jejich další vývoj. Připraveny byly také praktické ukázky klíčových produktů Novell.

Kromě zástupců společnosti Novell, prezentovali také obchodní partneři Novell a rovněž i zákazníci. Účastníci měli možnost na konkrétních případech zjistit, jak nasazení produktů Novell skutečně funguje, jakými novými nástroji jednotlivé produkty disponují a jaké výhody přinášejí. Přestavena byla i nová kampaň společnosti Novell, jejíž motto zní „Vaše firma ve skvělé formě“.

Hlavními partnery konference byly společnosti Datron a.s., NEWPS.CZ a OKsystem s.r.o. Mediálním partnerem byl magazín EURO. Konference se dále zúčastnili zástupci partnerských společností GWAVA, SKyPRO a SEP.

O společnosti Novell
Společnost Novell, celosvětový lídr v oblasti podnikových aplikací, umožňuje organizacím zvyšovat produktivitu a efektivně spolupracovat. Portfolio produktů Novell pomáhá zákazníkům snižovat náklady, složitost a rizika spojená s jejich IT systémy prostřednictvím řešení správy identit a zabezpečení, správy systémů, spolupráce a linuxových operačních platforem.  Novell nabízí také řešení pro správu koncových pracovních stanic po celou dobu jejich životního cyklu, včetně jejich zabezpečení. Více informací naleznete na webu www.novell.cz.

Novell a logo Novell jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Novell, Inc. ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny ochranné známky třetích stran jsou majetkem příslušných vlastníků.