Computex 2012 – MSI představuje novinky v řadách notebooků

Taipei – společnost MSI na výstavě Computex 2012 vystavuje nejnovější modely ze své řady herních notebooků, včetně modelů GT60, GT70, GE60 a GE70. Notebook GT70 dokonce do své sbírky získaných ocenění připsal další trofeje – ocenění Best Choice Award a Media Choice Award (Nejlepší volba a Volba médií). (TZ)

Kromě toho je zde poprvé představen štíhlý a výkonný ultrabook MSI Slider S20 s 11,6“ displejem, hmotností pouhých 1,3 kg a tloušťkou necelé 2 cm. Z ultrabooku lze navíc snadno složit nejvýkonnější tablet na světě. Další vystavované novinky zahrnují model U270 s nejnovějším procesorem AMD Brazos 2.0, výkonný a extrémně mobilní netbook U180 a nové modely z řady C: CX70, CR70, CX61, CR61 a CR41.

Notebook MSI GT70 získal ocenění Computex 2012 Best Choice a Media Choice Award

Všechny nejnovější modely herních notebooků MSI (GT60, GT70, GE60, a GE70) jsou vybaveny třetí generací čtyřjádrových procesorů Intel Core i7 a nejvýkonnějšími samostatnými grafickými kartami NVIDIA. Herní notebooky MSI překonaly množství rekordů o nejrychlejší notebook na světě a získaly ocenění Innovations Honorees na výstavě CES 2012. Model GT70 pyšnící se řadou inovativních technologií, včetně MSI Super Raid, MSI Audio Boost, špičkovou herní klávesnicí Steelseries, ozvučením od Dynaudio, speciální hráčskou síťovou kartou Killer E2200 a až 32 GB paměti za své kvality na letošním Computexu získal ocenění Best Choice a Media Choice Award (Nejlepší volba a Volba médií).

Všechny fuknce, výhody a parametry herních notebooků MSI najdete přehledně na samostatném webu.

MSI Slider S20 – vychytaný ultrabook

Na Computexu byl poprvé představen i štíhlý a výkonný ultrabook MSI Slider S20 s 11,6“ displejem, hmotností pouhých 1,3 kg a tloušťkou necelé 2 cm. MSI Slider S20 je vychytaný notebook s kovovým vzhledem, high-tech kartáčovanou úpravou a elegantní platinovou obrubou. Slider lze používat jako běžný notebook nebo jej v případě potřeby složit do podoby tabletu s extrémním výkonem. Slider nabízí výjimečnou výbavu, až 4 GB paměti, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth a až 64GB SSD.

Nové modely řady C

Notebooky MSI CX70, CR70, CX61, CR61 a CR41 jsou vybaveny nejnovější generací procesorů Intel Core i™, které podporují technologii Intel Turbo Boost 2.0. Díky moderní výrobní technologii procesory nabízí ideální výkon, zároveň jsou energeticky úsporné a tolik se nezahřívají. Modely CX70 a CX61 jsou osazeny samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GT640M se 2 GB DDR3 video paměti.

Když je priorita mobilita – MSI řada U

MSI na Computerxu 2012 představí také zbrusu nové výkonné a lehké notebooky Wind U180 a U270. Elegantní a snadno přenosný Wind U180 je postaven na moderní platformě Intel Cedar Trail, model Wind U270 je pak osazen novým procesorem AMD Brazos 2.0, který oproti předchozí generaci nabízí rapidní nárůst procesorového i grafického výkonu a současně vyniká až osmihodinovou výdrží na baterii.

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.

Označeno tagem

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s