ZONER spustil nový web s nejširší nabídkou SSL certifikátů

(Brno, 6. 9. 2012) Společnost ZONER software, největší prodejce SSL certifikátů v ČR a SR, dnes spustila webové stránky www.sslmarket.cz s nejširší nabídkou SSL certifikátů na českém trhu. (TZ)

Společnost ZONER software dnes spustila nový web s přehlednou nabídkou SSL certifikátů od největších a celosvětově uznávaných certifikačních autorit. Nový produkční web navazuje na únorové spuštění zcela nové administrace pro komfortní správu SSL certifikátů.

Petr Komárek, ředitel internetové divize společnosti ZONER software, k tomu dodává: „Hlavním cílem je nabídnout všem zákazníkům přehledné informace o SSL certifikátech, jejich typech, a také o certifikačních autoritách. Zároveň chceme našim zákazníkům dále nabízet kompletní servis pro správu certifikátů za výhodné ceny.“

Široká nabídka SSL certifikátů na webu www.sslmarket.cz umožňuje výběr vhodného certifikátu pro malé i velké webové projekty. Samozřejmostí jsou levnější ceny než u samotných certifikačních autorit, fakturace v Kč, platba on-line kartou a profesionální zákaznický servis. Díky přímému napojení na certifikační autority mohou zákaznici nasadit SSL certifikát na svůj server již 5 minut od objednání.

Společnost ZONER software je dlouhodobě největším prodejcem SSL certifikátů v České a Slovenské republice a zároveň dlouhodobým partnerem celosvětově uznávaných certifikačních autorit, spadajících pod značku Symantec. Pro své zákazníky již zprostředkovala vystavení několika tisíc SSL certifikátů. Nabízí důvěryhodné SSL certifikáty Thawte, Symantec, GeoTrust a RapidSSL, které spadají do rodiny certifikátů od společnosti Symantec (www.symantec.com), leadera v oblasti internetového zabezpečení.

Kompletní přehled SSL certifikátů naleznete na stránkách https://www.sslmarket.cz.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.
Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).