Výrobci po celém světě upřednostňují řešení digitálního prototypování od společnosti Autodesk před konkurenčními dodavateli

PRAHA, 10. září 2012 – Výrobní společnosti po celém světě volí sadu aplikací Autodesk Product Design Suite a další řešení digitálního prototypování od společnosti Autodesk, která upřednostňují před produkty konkurenčních dodavatelů. Tito zákazníci pocházejí z mnoha různých odvětví – od strojírenské výroby přes dopravu až po potravinářské výrobce. (TZ)

Například Sunkist Research and Technical Services, technická divize amerického dodavatele ovoce Sunkist, dala přednost sadám aplikací Autodesk Factory Design Suite před softwarem PTC Pro/ENGINEER k navrhování zařízení na balení ovoce. Ve spolupráci s firmou KETIV Technologies, GOLD partnerem firmy Autodesk, společnost Sunkist Research nasadila sadu Factory Design Suite v návaznosti na dřívější rozhodnutí využívat sadu Autodesk Product Design Suite ke zlepšení celkového návrhu a zdvojnásobení kapacity balicích strojů.

„Software Autodesk nám pomáhá získávat nové zakázky a stávajícím zákazníkům ukázat, že neustále inovujeme naše produkty v jejich prospěch,“ řekl Alex Paradiang, vedoucí konstrukčního oddělení v Sunkist Research. „Jak Autodesk Factory, tak Autodesk Product Design Suite jsou neocenitelnými nástroji a patří jim velká část našeho úspěchu díky vývoji řešení, jež pomáhají udržet naši společnost na špici trhu s dodávkami citrusového ovoce.“

Mezi další firmy, které sázejí na řešení Autodesk, patří:

  • Americká firma Humanetics Innovative Solutions známá především jako globální výrobce figurín pro tzv. crash testy, zvolila sadu Autodesk Product Design Suite a software Autodesk Vault Professional náhradou za Pro/ENGINEER od firmy PTC.
  • Německá společnost Paulmann Licht, globální výrobce osvětlení, zvolila Autodesk Product Design Suite společně s produkty Autodesk Vault a Autodesk Inventor Publisher v konkurenci softwaru Think3 s cílem integrovat své návrhové a informační procesy, urychlit a zefektivnit uvádění osvětlovacích řešení na trh.
  • Americká společnost Kenall Manufacturing, výrobce komerčních světelných řešení, zvolila Autodesk Product Design Suite a Autodesk Vault Workgroup před produktem SolidWorks k efektivní a spolehlivé integraci návrhových a vývojových procesů pro podporu dlouhodobě udržitelných, komplexních světelných řešení.
  • NIOB, spol s.r.o., česká vývojová a výrobní pobočka německé společnosti INOTEC GmbH, která produkuje kompletní výrobní linky v odvětví zpracování potravin, zvolila produkt Autodesk Vault Professional ve spojení se sadou Autodesk Product Design Suite jako náhradu za implementaci konkurenčního řešení pro správu dat.

„Naším jasným doporučením uživatelům sady Autodesk Product Design Suite, kteří potřebují spravovat svá data, je vždy zvolit produkt Autodesk Vault, protože se domníváme, že jde o jediné řešení plně schopné spravovat data z řešení Product Design Suite a Autodesk Inventor,“ řekl Martin Holoubek, projektový manažer ve společnosti NIOB.

Zákazníci společnosti Autodesk aplikují podporu pro digitální prototypování prostřednictvím využívání sad aplikací Autodesk Product Design Suite, Autodesk Factory Design Suite a aplikací Autodesk Vault a Autodesk Simulation pro podporu pracovních postupů, včetně produktového designu, optimalizace navrhování, konstrukce, marketingu a prodeje. Nástroje Autodesk pro navrhování, vizualizace a simulace poskytují těmto zákazníkům výkon a flexibilitu, které potřebují k řešení nejpalčivějších výzev.

„S uvedením sad aplikací, simulačních nástrojů a PLM řešení, která podle našeho názoru poskytují nejlepší hodnotu a integraci v našem odvětví, Autodesk mění trh. Stále více zákazníků si uvědomuje tuto hodnotu a rozhodují se proto investovat do řešení Autodesk,“ řekl Tom Cameron, viceprezident zodpovědný za prodej výrobních řešení ve společnosti Autodesk.

Pro více informací o řešeních Autodesk pro strojírenství navštivte:

http://usa.autodesk.com/manufacturing/industrial-machinery/#tab1.

O společnosti Autodesk

Autodesk, Inc. je světový lídr v oblasti 3D návrhového, technického a animačního softwaru pro výrobu, stavebnictví, média a zábavu. Software od Autodesku pro návrh, vizualizaci a simulaci svých nápadů využívají zákazníci z odvětví strojírenství a výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy – včetně 15 posledních vítězů filmových Oscarů (Academy Award) za nejlepší vizuální efekty. Od uvedení aplikace AutoCAD v roce 1982 nabízí Autodesk nejširší portfolio moderních softwarových aplikací pro globální trh. Další informace o společnosti Autodesk najdete na webu www.autodesk.cz.