Palmknihy startují prodej dotovaných čteček

Společně s otevřením pobočky na Slovensku Palmknihy představily také novinku v podobě prodeje dotovaných čteček. Čtenář si tak bude moci koupit s předplaceným kreditem i nové čtecí zařízení za 999 Kč s DPH, případně 39 € na Slovensku. (TZ)

S podzimem přináší Palmknihy několik výrazných novinek. Kromě expanze na slovenský trh dnes oznámily také zahájení prodeje tzv. dotovaných čteček. Za celkovou cenu 3 999 Kč s DPH získá čtenář předplacený kredit na eknihy v hodnotě 3 000 Kč a také novou čtečku.  V nabídce budou hned dvě zařízení. Kromě PocketBooku 613 si na své přijdou i fanoušci Kindle v podobě Kindle 5. „V podstatě tímto startujeme naši vánoční nabídku. Čtečka s předplaceným kreditem je totiž ideálním dárkem, který nenutí obdarovaného ihned kupovat nové eknihy. Ty už si jen jednoduše stáhne jedním kliknutím z našich stránek,“ vysvětlil Jiří Vlček, ředitel a zakladatel společnosti Palmknihy. Nabídkou dotovaných čteček společnost reaguje na rostoucí zájem o elektronické knihy. „Chceme svět eknih přiblížit a nabídnout co nejširšímu spektru čtenářů. Komu se zdá investice do samotné čtečky příliš velká, může si ji nyní koupit právě v dotované podobě za necelou tisícovku. Na modelovém nákupu deseti papírových knih se dostáváme k úspoře zhruba čtrnácti set korun, což bohatě vynahradí výdaje spojené se čtečkou.“ dodal Vlček.

Kromě dotovaných zařízení má společnost v nabídce stále také tři čtečky s integrovaným obchodem Palmknihy. Majitelé si tak mohou jednoduše stahovat české tituly přímo ze stránek. Pro nejnáročnější čtenáře je to čtečka Bookeen Odyssey, která má šestipalcový multidotykový displej. Pro ty, kteří upřednostňují menší velikosti na cesty, je v nabídce PocketBook 360plus. Další uživatelé pak ocení čtečku PocketBook 611 s nejlepší podporou i exotických formátů elektronických knih.

Čtečky společnosti Palmknihy je možné zakoupit přímo na stránkách www.palmknihy.cz.