ZyXEL WiFi Extender aneb jak jednoduše na rozšíření WiFi signálu

ZyXEL Communications, přední světová společnost v oboru širokopásmových sítí, která nabízí špičková internetová řešení pro široké spektrum zákazníků – od poskytovatelů telekomunikačních služeb přes malé a střední podniky až po domácnosti – dnes představuje bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu (range extender) WRE2205. (TZ)

Jde o zcela nové bezdrátové zařízení pro rozšíření dosahu určené pro domácí uživatele. Zařízení stačí jen zapojit do elektrické zásuvky a uživatelé mohou rozšířit bezdrátové pokrytí domácí sítě tak, aby mohli připojení k internetu využívat ve všech koutech domácnosti.

Nové bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu ZyXEL WRE2205 je kompatibilní s bezdrátovými standardy 802.11b/g/n a je navrženo tak, aby mohlo fungovat buď jako přijímač, nebo opakovač bezdrátového signálu. Bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu WRE2205 disponuje přenosovými rychlostmi až 300 Mb/s pro odesílání i příjem. Díky tomu lze dosah stávajících bezdrátových sítí rozšířit snadno a rychle. Prostřednictvím hladce fungujících rozšíření si pak uživatelé mohou kdekoli v domácnosti vychutnat streamované video, hraní online her a surfování na webu pomocí přenosných zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety a notebooky.

Vzhledem ke kompaktnímu provedení s montáží na stěnu produkt při provozu nepůsobí rušivě. Průvodce pro snadné nastavení a tlačítko pro chráněné nastavení sítě Wi-Fi (WPS) uživatelům umožňují zařízení pro rozšíření dosahu okamžitě aktivovat a připojit se k přístupovému bodu. Jasný LED indikátor na panelu ukazuje sílu bezdrátového signálu, čímž uživatelům pomáhá snadno určit, kam je třeba zařízení nainstalovat pro dosažení optimálního pokrytí sítě Wi-Fi. S bezdrátovým N300 zařízením pro rozšíření dosahu WRE2205 získají domácí uživatelé univerzální připojení k internetu a přitom se zbaví nepřehledné změti kabelů.

Společnost ZyXEL přijala výrazné závazky vůči životnímu prostředí, a proto zavedla řadu funkcí pro úsporu energie, které domácím uživatelům pomáhají chovat se zodpovědněji z hlediska její spotřeby. Vypínač napájení navíc umožňuje zařízení vypnout, když se nepoužívá, a tím snížit spotřebu elektřiny a uspořit související náklady.

Další informace o tom, jak vám může nové bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu WRE2205 pomoci se zavedením bezdrátového internetu do všech částí vaší domácnosti, najdete na webové stránce WRE2205. Podrobnosti vám sdělí také místní zástupce společnosti ZyXEL.

O společnosti ZyXEL Communications

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.