Eduard Papai se stal IT ředitelem v DHL Supply Chain

Praha, 25. září 2012: Eduard Papai byl s účinností od 17. září jmenován IT ředitelem společnosti DHL Supply Chain v České republice. Nahradí tak Ondřeje Cikharta, který postoupil na pozici produktového ředitele pro region EMEA. (TZ)

„V průběhu své dosavadní kariéry jsem získal mnoho cenných zkušeností s vývojem a zaváděním IT řešení v pobočkách DHL Supply Chain v řadě zemí. Ve své nové roli je rád využiji k dalšímu zvýšení vyspělosti našeho IT. Věřím, že tím aktivně přispěji i k dalšímu růstu české pobočky DHL,“ uvedl Eduard Papai.

Eduard Papai (36) pracuje v DHL od roku 2004, v posledních dvou letech jako Service Manager DHL Supply Chain pro region EMEA, před tím jako Customer Delivery Manager a Senior Consultant v divizi DHL Information Services, kde byl zodpovědný za celou řadu IT projektů pro pobočky DHL Supply Chain ve Velké Británii, Irsku, Francii, České republice, ve východní Evropě, na Středním východě a v Africe. V minulosti působil jako systémový analytik a vývojář pro United Nations Development Programme v Bonnu a ve slovenské IT firmě Softip, a. s., v Banské Bystrici.

Je absolventem oboru informatika a GIS na Univerzitě Mateja Bela v Banské Bystrici.

Eduard Papai je ženatý a má jedno dítě. K jeho největším zálibám patří sport, rád relaxuje při zápasech pražské amatérské badmintonové ligy.

DHL Supply Chain – Společnost DHL Supply Chain je lídrem v oblasti logistických služeb. Funguje v 60 zemích světa. Jejími zákazníky jsou největší firmy, pro které spravuje přes 23 milionu m2 skladovací plochy. V České republice poskytuje služby zejména pro zákazníky z automobilového, technologického, módního a hračkářského průmyslu. V České republice zaměstnává na plný úvazek téměř 1 800 lidí. DHL Supply Chain v minulém roce dosáhla ve světě tržby v hodnotě více než 13 miliard EUR.

DHL – Logistická společnost pro celý svět

DHL je největším poskytovatelem služeb v oblasti logistiky na světě. DHL je odborníkem nejen v oblasti mezinárodní expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravy, ale také ve smluvní logistice a na poli mezinárodních poštovních služeb. Síť společnosti pokrývá více než 220 zemí a teritorií a přibližně 275 000 zaměstnanců po celém světě nabízí zákazníkům služby na vysoké úrovni a detailní znalosti místních trhů, které uspokojí požadavky dodavatelských řetězců. DHL přijímá svou společenskou odpovědnost podporou vzdělávání, pomocí při zmírňování následků živelních pohrom nebo aktivním přístupem k ochraně klimatu.

DHL je součástí skupiny Deutsche Post DHL. Tržby skupiny dosáhly v roce 2011 více než 53 miliard EUR.

Více informací naleznete na: www.dhl.cz