Sparťan Marek Matějovský a slávista Martin Latka se den před šlágrem kola střetli ve virtuálním fotbalu

Praha, 28. září 2012 – Veletrh For Games dnes nabídl téměř předehrávku slavného fotbalového derby pražských S – Slavie a Sparty. Kapitán letenského týmu Marek Matějovský a opora zadních řad „sešívaných“ Martin Latka se virtuálně utkali v nové videohře FIFA 13. Fotbalisté si zahráli v dresech týmů anglické ligy, Reading a Bermingham City, ve kterých hostovali. Rozhodčími utkání se staly Diana Kobzanová  a hvězdy  seriálu Okresní přebor David Novotný, Lukáš Langmajer a Jakub Kohák. (TZ)

„Každý rok je to reálnější, možná bysme na tom v kabině mohli trénovat standardky. Každopádně snad takhle nedopadne zítřejší derby,“ komentoval duel s úsměvem poražený Matějovský.  Rozhodčím a moderátorem střetnutí se stala novopečená fotbalová komentátorka Diana Kobzanová. Děti si však nejvíce vyhrály s oblíbenými herci z Okresního přeboru – Davidem Novotným, Lukášem Langmajerem a Jakubem Kohákem.

Patrony FIFA 13 se staly děti z fotbalového týmu Dětského domova Dubá – Deštná, které obsadily druhé místo v letošním ročníku fotbalového turnaje dětských domovů DD Cup. Jeho partnerem je již druhým rokem právě FIFA, nejpopulárnější fotbalová videohra na světě

Tagged