Produkční systém Xerox iGen4 zvyšuje produktivitu a obrat poskytovatelů tiskových služeb

Praha, 3. října 2012 – Funkčnost a kvalitu produkčních systémů Xerox iGen4, které zvládnou až 110 plnobarevných nebo černobílých stránek za minutu, si pochvaluje stále více firem zabývajících se tiskovými službami. Produkční systém iGen4 společnosti Xerox pomáhá rozvíjet ziskové příležitosti novými aplikacemi, jednouchým online objednáváním a rozšířenými možnostmi personalizace. (TZ)

Maximalizace tržeb

Například společnost CCG Marketing Solutions (CCG) si pořídila dva systémy iGen4, aby dokázala zpracovat vícekanálové komunikační programy pro zákazníky z různých odvětví, jako je spotřební zboží, automobilový průmysl, zdravotnictví nebo finance. „Zatímco brand manažeři na systému iGen4 oceňují pružnost a kvalitu barev, my oceňujeme jeho produktivitu. Díky ní můžeme držet krok s tiskovými objemy, které se za posledních 18 měsíců zdvojnásobily,“ řekl Jeff Pinkin, výkonný viceprezident společnosti CCG.

Společnost Chroma Graphics dokonce zdvojnásobila svůj obrat v digitálním tisku po instalaci nového systému Xerox iGen4. Rozšířený formát papíru (364 x 660 mm) umožňuje společnosti Chroma Graphics  vytisknout více celobarevných a personalizovaných výstupů a podporuje její růst v podnikání. Chroma Graphics využívá systém iGen4 EXP a software uDirect od společnosti XMPie, která je také součásti Xeroxu, k tisku individualizovaných výstupů pro přímý marketing, mezi které patří jak 18 000 personalizovaných knižních nabídek pro univerzitu, tak i malý počet přizpůsobených pohlednic s inzercí slevy pro aktivní hráče v kasinu. Společnost rovněž vyhledává nové obchodní příležitosti ve zdravotnictví, kde jsou personalizované informace o pacientech pro marketingové aktivity klíčové.

Podpora rozvoje podnikání

Díky používání systému iGen4 a softwaru XMPie realizuje společnost Concentrix, plně vlastněná pobočka společnosti SYNNEX, vysoce upravené vícefázové marketingové kampaně. Digitální systém a XMPie působí ve více oblastech podnikání společnosti Concentrix, včetně zákaznického centra, analytického zpracování, tvůrčích služeb a platforem CRM.

Jeden z prvních amerických podniků, který instaloval systém iGen, společnost

MagnetStreet, si vybudoval pověst díky nástrojům pro připomínání životních událostí, jako jsou magnety připomínající významné události, děkovací kartičky či magnety oznamující narození. Společnost rovněž spoléhá na systém iGen4 při tvorbě plněbarevných vzorníků, které posílá stávajícím svatebním klientům a v nových objednávkách dosahuje dvouciferného růstu.

Sofistikované výstupy

Turecký komerční poskytovatel tisku Filmon používá systém iGen4 pro tvorbu aplikací, jako jsou personalizované vizitky, pozvánky a brožury. Výkonnost systému v kombinaci s nástrojem Xerox FreeFlow VIPP Pro Publisher vedla k rychlejším obrátkám a vyšší spokojenosti zákazníků.

XEROX je přední světová společnost působící v oblasti řízení obchodních procesů a správy dokumentů s ročním obratem téměř 23 miliardy USD. Široké portfolio technologií a služeb nabízí zákazníkům takovou míru podpory, díky které se mohou plně věnovat svému podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové nástroje správy dokumentů a technologie pro produkční tisk, dále pak služby, software a originální spotřební materiál pro marketingovou a obchodní komunikaci i běžný kancelářský tisk. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory procesů v oblasti financí a služeb nebo řízení vztahů se zákazníky, a to jak pro komerční firmy, tak i pro státní správu. 136 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa. Více informací o společnosti Xerox naleznete na www.xerox.cz.

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz nebo http://news.xerox.com. Komentáře a novinky o trhu naleznete na http://twitter.com/xeroxcorp, http://twitter.com/xeroxoffice, http://twitter.com/xeroxproduction, http://twitter.com/servicesatxerox, http://twitter.com/xeroxevents, http://www.xerox.com/blogs nebo http://www.xerox.com/podcasts.