Nejširší portfolio produktů a nejmodernější technologie zcela promění Vaši kancelář

Praha, 12. dubna 2017 – Xerox inovuje způsob, jakým svět pracuje, a proto přichází s revolucí tiskového prostředí. Celosvětově uvádíme na trh 29 zcela nových tiskáren a multifunkcí s technologií ConnectKey®. Jednoduché bezpečné funkce, možnost tisknut i v terénu, přístup k tiskovým aplikacím odkudkoliv díky připojení ke cloudu – to vše nabízí nové portfolio Xeroxu a zvyšuje tak produktivitu v každé kanceláři.

Technologie ConnectKey mění tradiční tiskárny v chytré pomocníky, kteří reagují na potřeby dnešních zaměstnavatelů i zaměstnanců.  Personalizované pracovní postupy, přístup do cloudu jedním dotykem a vysoký standard zabezpečení dokumentů umožňují firmám pracovat lépe.

Skupina produktů zahrnuje jak zařízení formátu A3, tak A4. Nabízí různé rychlosti a funkce, přesně tak, aby splňovala potřeby malých i středních firem, stejně jako velkých společností. Celé portfolio novinek nabízí stejné uživatelské rozhraní.

„Rozumíme změnám, k nimž v pracovním prostředí dochází,“ prohlásil Jeff Jacobson, výkonný ředitel společnosti Xerox. „Způsob plnění pracovních úkolů se přesouvá ze stolních počítačů do naší kapsy. Je velice osobní a my jsme vytvořili portfolio chytrých pomocníků, kteří jsou s ním propojení. A to díky  mobilní a cloudové technologii, kde se tato evoluce odvíjí.“

Nové série produktů nesou jména Xerox VersaLink® a Xerox AltaLink®. Stroje série VersaLink, která zahrnuje 19 tiskáren a multifunkčních strojů (MFP), jsou určeny pro menší pracovní skupiny a týmy. Série AltaLink zahrnuje 10 multifunkcí navržených pro početnější pracovní skupiny a větší objemy tisku. K jejich klíčovým vlastnostem patří:  

  • Intuitivní uživatelské rozhraní – každá z 29 novinek disponuje dotykovým displejem, podobným jako je třeba na tabletu, individuálním nastavením pro uživatele a snadným ovládáním. Přímo na displeji si například můžete prohlédnout, jak vypadá váš sken nebo otočit stránku v dokumentu ještě před odesláním do emailu či zvoleného úložiště.
  • Připraveno pro mobilní zařízení a cloudy – data se přenesou jednoduše ze stroje do úložišť na cloudu, jako např. Dropbox, Office 365 nebo Google Drive. Zaměstnanci, kteří jsou v terénu, mohou tisknout bezdrátově z mobilního zařízení a v podstatě odkudkoliv.
  • Zabezpečení vašich dokumentů – technologie ConnectKey zajišťuje komplexní bezpečnost jednotlivých součástí systému i jeho zranitelných míst. Nabízí ochranu proti neoprávněným přístupům na zařízení, udržuje bezpečnost důvěrné komunikace a informací pomocí kódování a přepisování obrázků; prověřuje pokusy o přístup na zařízení a chrání data i zařízení před zneužitím.

Díky spolupráci se špičkami v oboru bezpečnosti sítí nabízejí stroje vybavené technologií ConnectKey víceúrovňové bezpečnostní prvky. Tím zaručují, že jsou vždy pod dohledem a důvěryhodné i v takovém prostředí, které maximálně klade důraz na bezpečnost. Multifunkce AltaLink jsou díky naší spolupráci s McAfee vybaveny nadstandardními bezpečnostními prvky.  

Dostupnost

29 modelů Xerox AltaLink a Xerox VersaLink bude k dispozici na trhu v průběhu 2. čtvrtletí 2017. Více informací vám poskytne váš prodejce Xerox.

-XXX-

O společnosti 

Společnost Xerox (NYSE: XRX) je s tržní hodnotou 11 miliard dolarů technologickým lídrem, který zdokonaluje způsob, jímž se svět propojuje, komunikuje a pracuje. Naše odbornost je důležitější než kdy jindy. Všichni zákazníci bez ohledu na velikost chtějí stále zlepšovat svou produktivitu, maximalizovat ziskovost a zvýšit spokojenost. S tím pomáháme malým a středním firmám, velkým podnikům, vládním institucím, poskytovatelům grafické komunikace i našim partnerům, kteří se o ně starají.        

Víme, co je podstatou práce a známe všechny podoby, které může mít. Obsáhneme celý stále komplexnější svět papíru a digitalizace. V kancelářích i v terénu. Osobní i společenský. Každý den napříč celým světem naše technika, software a lidé úspěšně provázejí zákazníky těmito průsečíky a to ve více než 160 zemích světa. Automatizujeme, personalizujeme, shromažďujeme, analyzujeme a zabezpečujeme informace, aby se naši zákazníci dobře orientovali ve zrychlené době. Pro více informací navštivte www.xerox.com.