Internetová televize MeToo.cz nyní přístupná i na televizorech Samsung Smart TV

Praha, 11. října 2012 – Samsung ve spolupráci s internetovou televizí MeToo.cz začal zpřístupňovat část jejího obsahu i pro televizní obrazovky. Pomocí aplikace “MeToo TV“ lze sledovat obsah, který byl dosud přístupný pouze na internetu. (TZ)

Prostřednictvím aplikace MeToo TV přináší internetová televize na obrazovky pořad z vlastní produkce – talkshow Ako to robíš? Dále jsou přístupné hudební koncerty ze studia pod názvem MeToo LIVE. KOSICE 2013 TV pak nabízí záznamy hudebních, divadelních a populárně-vědeckých pořadů.

Množství přístupného obsahu bude postupně narůstat, v budoucnu se chystá i živé vysílání.

Původně slovenská internetová televize, která je nyní i v české jazykové verzi, má zájem ve spolupráci se společností Samsung zpřístupnit část svého obsahu na televizních obrazovkách i v dalších zemích. Potvrzuje tím tak svoji strategii distribuce obsahu i mimo internet.

„Je pro nás důležité spolupracovat se silnými partnery, kteří našim uživatelům nabídnou kvalitní obsah pro sledování z pohodlí domova. Aplikace MeToo TV je dostupná na všech Smart televizorech od modelového roku 2010, na zpřístupnění i na BluRay a domácí kina Samsung aktuálně pracujeme“ řekl Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV společnosti Samsung.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD. Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011. Další informace získáte na adrese www.samsung.com.