Prestigio uvádí na trh novou produktovou řadu MultiPhone

Praha 17.října 2012. Společnost Prestigio, mezinárodní výrobce stylových IT produktů představuje  tři nové modely ve zbrusu nové produktové řadě MultiPhone. (TZ)

Všechny tři modely představující novou produktovou řadu mají jednu společnou a velmi užitečnou funkci – a tou je podpora Dual SIM. Přepínat mezi  SIM kartami lze  pouhým stisknutím vyhrazeného tlačítka. Máte tak dva telefony v jednom a  možnost pohodlně oddělit práci a soukromí. Díky této výhodě je snadné kombinovat  dva různé tarify nebo poskytovatele služeb současně.

MultiPhone 4300 DUO

MultiPhone 4300 DUO (PAP4300DUO) s 4.3″/10.9cm IPS multi-dotykovým displejem, poskytuje brilantní, ostrý a živý obraz. Procesor Cortex A9 1GHz zajistí, že  Android 4.0 Ice Cream Sandwich a aplikace poběží rychle a hladce. Kromě mobilního připojení  HSDPA, HSUPA, 3G/UMTS a GSM Quad-band, MultiPhone 4300 Duo přichází s WIFI a Bluetooth. Jednou z nejvýraznějších vlastností je zadní 5Mpx kamera a auto-focus/automatické ostření/, přední 0.3Mpx kamera pro video hovory. Funkce jako GPS, FM radio, senzor přiblížení stejně jako světelný senzor a e-kompas jsou také součástí tohoto stylového telefonu s nízkou váhou. Tato sada funkcí dělá  MultiPhone 4300 Duo kompletním a výkonným Android smartphonem, který je určen pro  business i volný čas.

Navíc je tento model dodáván s GPS mapami České republiky a Slovenska pro offline navigaci.

MultiPhone 4040 DUO

MultiPhone 4040 DUO (PAP4040DUO). Tento Android smartphone je v podstatě „malým bratrem“ modelu 4300 DUO, jelikož sdílí všechny specifikace, ale na menším displeji o velikosti 4.0″/10.2cm/.Oba modely mají pečlivě vybrané aplikace např.: Youtube, Skype, Facebook, Twitter, Hry jako Angry Birds, Office Suite Pro a  eReader Prestigio: přizpůsobitelná aplikace pro čtení e-knih s přístupem k obchodu s e-knihami na PrestigioPlaza s více než  260 000 e-knihami ve 23 jazycích.

MultiPhone 3500 DUO

Tento Android smartphone  s  3.5″ / 8.9cm/ kapacitním multi-dotykovým displejem je určen pro uživatele, kteří ocení multi-funkčnost, ale nepotřebují velkou obrazovku. Telefon s procesorem Qualcomm 1GHz  je vybaven operačním systémem Android 2.3 Gingerbread a mnoha předistalovanými aplikacemi. Kromě standardních Android aplikací v něm naleznete Skype, Twitter, Facebook,  ereader Prestigio a mnoho dalších. Telefon nabízí také tyto funkce: 3G, WIFI, Bluetooth, GPS a 2.0 MPx.

Úložnou kapacitu všech tří  MultiPhones je možné rozšířit přes microSD kartu až na 32GB. Každý telefon je vybaven micro USB portem pro nabíjení a přenos dat.

Doporučené koncové ceny včetně DPH:

MultiPhone 4300 DUO (PAP4300DUO) : 4690 Kč
MultiPhone 4040 DUO (PAP4040DUO) : 4190 Kč
MultiPhone 3500 DUO (PAP3500DUO) : 2890 Kč

O společnosti Prestigio

Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, čtečky elektronických knih, tablety, atd.

Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com