Tablety Acer ICONIA s Windows 8 nabízí neskutečný výkon, všestrannost a dlouhou výdrž na baterii

Praha, Česká republika (2. listopadu 2012) – Společnost Acer konstruuje své produkty tak, aby umožnila jejich uživatelům podívat se až za hranice možností. Proto nabízí tablety Acer ICONIA W s Windows 8 možnost umístění do kolébky – nabídnou tak zákazníkům neomezenou svobodu a všestrannost pro maximální produktivitu i zábavu. Díky Full HD rozlišení displeje (1 920 × 1 080 px), prodloužené výdrži na baterii a bezproblémovému dotykovému ovládání v kombinaci s dvojí možností psaní, mohou uživatelé na tabletu konzumovat obsah i seriózně pracovat. Jde o výjimečný nástroj pro jedince se zvědavým duchem a progresivním postojem. (TZ)

ICONIA W510

Model ICONIA W510 nabízí tři způsoby práce – dotyky, psaní a prohlížení. Přináší uživatelům vysokou mobilitu a pohodlné dotykové ovládání na lehkém 10,1″ tabletu. Pokud budete chtít více psát, zasunete tablet do doku s plnohodnotnou cestovní klávesnicí, touchpadem, USB 2.0 portem a druhou baterií, která prodlouží výdrž W510 z původních 9 až na 181 hodin. Panty umožňují přetočení displeje ze zavřeného stavu až do úhlu 295° pro případnou prezentaci.

Uvedená výdrž baterie byla změřena v testovacím módu „Produktivita“ benchmarku MobileMark 2007® při zapnuté Wi-Fi. Podrobnosti o benchmarku MobileMark 2007® naleznete na stránkách www.bapco.com. Hodnocení výdrže na baterii slouží pouze pro srovnání. Skutečná výdrž závisí na použitém modelu, jeho konfiguraci, spuštěných aplikacích, nastavení řízení spotřeby, provozních podmínkách a využívaných funkcích. Maximální kapacita baterie se snižuje s časem a používáním.

ICONIA W700 11,6″ tablet ICONIA W700 využívá rychlých procesorů třetí generace Intel® Core™, díky kterým nabídne skutečně nekompromisní výkon. Tento tablet se stejně jako PC hodí pro náročné výpočetní úlohy od vytváření obsahu, spuštění více aplikací najednou, až po sdílení multimédií.

S dokovací kolébkou lze tablet provozovat na výšku i na šířku a měnit úhly náklonu pro snadné surfování, prohlížení obsahu a ovládání dotyky. Například položení na šířku a 20° náklon umožňuje pohodlné dotykové ovládání, 70° náklon ve stylu notebooku zase přináší snadné prohlížení obsahu. Provozování na výšku je ideální na čtení elektronických knih či časopisů, na šířku zase pro hraní her a sledování filmů. Dokovací stanice nabídne velké množství portů pro připojení nejrůznějšího příslušenství a v kombinaci s klávesnicí zajistí vysokou produktivitu práce.

Tablet W700 se může pochlubit také působivým prostorovým zvukem Dolby® Home Theater® v4, IPS displejem s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 px a volitelnou Bluetooth klávesnicí.

Okamžité připojení a sdílení dat

Tabletu ICONIA W700 stačí pouhých 6 sekund pro spuštění z vypnutého stavu nebo pouhých 1,5 sekundy na probuzení a 2,5 sekundy k tomu, abyste byli online.#, # Ihned po probuzení budete mít webové stránky i emaily aktualizované, jsou totiž v režimu spánku automaticky obnovovány.

S technologií Acer Always On máte i na W510 vše aktualizované a okamžitě dostupné hned po stisknutí tlačítka pro probuzení – stejně jako na smartphonu. Přitom vydrží tablet na jedno nabití v pohotovostním režimu až tři týdny.

Oba tablety jsou dodávány s funkcí AcerCloud pro vzdálené připojení z jiných digitálních zařízení – kdykoliv a odkudkoliv.

Cena a dostupnost

Prodej tabletů ICONIA začal 26. října 2012. Pro podrobnější informace o dostupnosti, specifikaci jednotlivých modelů a jejich cenách navštivte stránky www.acer.cz.

O společnosti Acer

Od svého založení v roce 1976 usiluje společnost Acer o odstraňování bariér mezi lidmi a technikou, aby usnadnila uživatelům poznání, tvorbu a rozvoj. V celosvětovém měřítku zaujímá společnost Acer druhé místo v prodeji notebooků (údaje společnosti Gartner za rok 2011). Skupina Acer má na celém světě 8 000 zaměstnanců a tržby za rok 2011 dosáhly 15,7 mld. US$.

Zásadně nepřímý obchodní model prodeje prostřednictvím prodejních kanálů skupiny Acer má zásadní význam pro její úspěch a víceznačková politika účinně propojuje značky Acer, Gateway a Packard Bell na světových trzích.

Skupina Acer je oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým partnerem olympijského hnutí. Výsledkem této spolupráce je podpora zimních olympijských her ve Vancouveru v roce 2010 a letních olympijských her v Londýně v roce 2012.

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách na adrese www.acer-group.com