Nejvýkonnější telefon HTC One X+ přichází do obchodů

Praha, 12. listopadu 2012 – Společnost HTC zahájila prodej vylepšeného modelu HTC One X+, který poskytne nejvyšší výkon z celého produktového portfolia společnosti. Telefon má v základu nejnovější Android ve verzi 4.1 (Jelly Bean) a vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+.  Nejvýkonnější chytrý telefon výrobce HTC lze zakoupit v černém provedení s červenými detaily u vybraných prodejců mobilních telefonů a elektra za doporučenou cenu 15 999 Kč včetně DPH. (TZ)

HTC One X+ je osazen čtyřjádrovým procesorem NVIDIA Tegra 3 taktovaným na 1.7 GHz a interní úložiště se zvětšilo na 64GB. O delší výdrž oproti předchozímu modelu se postará baterie s kapacitou 2100 mAh. Vylepšené uživatelské rozhraní Sense 4+ potěší lepší plynulostí, větším výkonem telefonu i dvěma novými režimy pro fotoaparát. Prvním z nich je autoportrét pro přední kameru, který pomůže se zachycením kvalitní fotografie při rozeznání obličeje. Druhým režimem je tzv. „Prohlídkový mód“, při němž lze fotit za použití tlačítka pro uzamčení obrazovky.

Jednoduché nastavení

Nový model HTC One X+ nabízí také novou službu HTC Get Started. S její pomocí lze telefon při prvním spuštění nastavit prostřednictvím webového prohlížeče přímo v počítači. Více informací o této službě naleznete na www.htc.com.

Autentická kvalita zvuku

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC One X+ integrována napříč celým systémem. Uživatelé, kteří vlastní sluchátka Beats, si mohou vychutnat plnohodnotný hudební zážitek v celém rozsahu slyšitelného zvukového pásma tak, jak autor skladbu složil.

Technické specifikace

Čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3, 1.7 Ghz

Operační systém Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Sense 4+

4,7 palcový displej Super LCD 2 s HD rozlišením a krycím sklem Gorilla Glass 2

64GB interní úložiště pro uživatelská data

8 megapixelový fotoaparát s podporou dedikovaného procesoru HTC ImageChip

Vylepšená kvalita zvuku s technologií Beats Audio, která se sluchátky Beats zaručuje plný rozsah slyšitelného zvukového pásma

Produktové fotografie modelu HTC One X+ jsou k dispozici zde

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na www.htc.com a www.htc.cz.