BenQ představuje Full HD digitální videokameru M33 s pokročilým nočním viděním

Praha, Česká republika, 21. 11. 2012 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel inovací v oblasti digitálního životního stylu, oznamuje dostupnost nové Full HD (1080p) digitální videokamery s modelovým označením M33. Novinka nabízí technologii natáčení videa s nočním viděním druhé generace, 10násobným zoomem s obrazovou stabilizací, 1080p HD CMOS snímačem a spoustou zajímavých funkcí, mezi něž patří například režim „režisér” (Director Mode). (TZ)

Díky podstatně vylepšené technologii natáčení nočního videa mohou nyní uživatelé zaznamenávat scény z větší vzdálenosti, s nadstandardním jasem a detaily, a to dokonce i ve tmě. Ve spojení s volitelným infračerveným filtrem redukujícím šum a upravujícím teplotu barev se tak mohou uživatelé dočkat kvalitního obrazu i ve špatně osvětleném prostředí.

Kamera M33 je uživatelsky přívětivá a vhodná pro uživatele všech úrovní pokročilosti. Její vysokokapacitní baterie nabízí až 2,5 hodiny nahrávacího času. K dalším výhodám patří instalace dvou paměťových slotů pro připojení SD karet o kapacitě až 64 GB. Produkt navíc zvládá automatické přepínání mezi oběma kartami v situaci, kdy se jedna z nich zaplní.

Kamera disponuje pokročilým krytem objektivu typu „oční víčko“, který přináší nadstandardní ochranu pro objektiv a eliminuje nutnost hlídat odnímatelné víčko před ztrátou. K dispozici je také volitelný konvertor na širokoúhlý objektiv, jenž umožňuje snímání panoramatických snímků s rozšířeným úhlem až 136°, a volitelné dálkové ovládání pro další rozšíření možností práce s BenQ M33.

Videokamera M33 jej již v České republice dostupná za 3.999 Kč bez DPH.

Fotografie ke stažení naleznete zde.

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

O společnosti BenQ Europe

BenQ Europe, regionální zastoupení společnosti BenQ Corporation s centrálou v Nizozemí, působí na hlavních evropských trzích včetně Rakouska, zemí Beneluxu, střední a východní Evropy, Francie, Německa, Itálie, severských zemí, Ruska, Španělska, Švýcarska a Velké Británie. V duchu hesla této značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“ nabízí BenQ Europe širokou škálu produktů s integrovanými technologiemi: digitální projektory, LCD monitory, LCD TV a digitální fotoaparáty. Díky spojení nadšení a profesionality, dokonalosti a realizace, péče a příspěvků je BenQ jedničkou na světovém trhu DLP® projektorů a patří mezi 3 firmy s největším podílem na trhu projektorů ve více než 22 zemích Evropy. Kromě toho je společnost BenQ Europe specialistou na LED monitory a patří mezi 5 firem s největším podílem na trhu monitorů v různých zemích, jako je například Rakousko, Rusko a Švédsko.

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední dodavatel síťových lifestyle digitálních zařízení, je všestranná společnost, která vyniká zejména v oblasti designu produktů, zobrazovacích technologií a mobilních technologií. BenQ nabízí bezkonkurenční šíři a hloubku lifestyle produktů a integrovaných technologií napříč platformami v duchu hesla značky „Bringing Enjoyment and Quality to Life“, včetně digitálních projektorů, LCD monitorů, notebooků, netbooků, All-in-One PC, LCD displejů, digitálních fotoaparátů, paměťových zařízení, čteček e-knih, mobilních telefonů, paměťových médií a zařízení standardu HID, jako jsou například myši a klávesnice.

O skupině BenQ Group

BenQ Group je v současnosti složena z nezávisle fungujících společností, které sdílejí zdroje a využívají vzájemných synergických efektů. Mezi společnosti skupiny BenQ Group patří BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (patří mezi 3 nejlepší světové výrobce velkorozměrových TFT-LCD panelů), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, BenQ Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, BrightView Corp., Cando Corporation, Daxin Materials Corp., Darwin Precisions, Ltd, Dazzo Technology Corp., Forhouse Corp., SiPix Imaging, Lextar Electronics Corp., Raydium Semiconductor Corp., Trident Medical Corp. a Wellypower Corp.