Ness společně s partnery podpořil děti z dětských domovů

Praha – 21. listopadu 2012 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, letos uspořádal další ročník charitativních golfových turnajů Ness Golf Cup pod heslem „Hrajeme srdcem“. Akce probíhaly od května do října tohoto roku a vynesly celkem 75 000 korun pro nadační fond Srdce na dlani, který podporuje děti v dětských domovech a jehož je Ness partnerem. (TZ)

„Pomoc společnosti Ness je skutečně znát. Získané finanční prostředky hodláme použít zejména na individuální a skupinové terapie s psychology, kteří se specializují právě na problematiku dětí z dětských domovů. Ness však pomáhá i jinak,“ říká Tereza Stopková, ředitelka nadačního fondu Srdce na dlani. „Děti si velice cení pravidelných návštěv zaměstnanců s rodinami, kteří s nimi vyrážejí na výlety do přírody. Pro starší děti je pro další profesní život nesmírně přínosná možnost získat první pracovní zkušenosti formou praxe organizované ve spolupráci s Nessem,“ dodává Stopková.

„Jsme opravdu rádi, že se nám i letos podařilo vybrat prostředky, kterými můžeme podpořit děti z dětských domovů. Nově jsme navíc v letošním roce pro účastníky charitativních golfových turnajů připravili i nadstavbový program pod názvem Ness Family Tour, jehož záměrem bylo vytvořit silnější propojení našich charitativních aktivit a našich partnerů, což se podařilo,“ říká Hana Součková, ředitelka marketingu Ness Technologies v ČR.

Každý účastník charitativního golfového turnaje dostal přívěsek s unikátním kódem, díky kterému se pak někdo z jeho rodiny mohl zúčastnit webového kvízu zaměřeného na činnost nadačního fondu Srdce na dlani a život dětí v dětských domovech. Úspěch v kvízu znamenal možnost získat rodinné vstupné podle vlastního výběru na některou z pražských zajímavostí v rámci okruhu Ness Family Tour, tedy například do zoologické zahrady, na Neviditelnou výstavu, do Národního technického muzea, dinoparku a na další místa.

„Připadalo nám zajímavé využít téma rodiny i tímto směrem. A bohatá a úspěšná účast nám potvrdila, že to lidé stejně tak pochopili,“ dodává Součková.

Partnerství s nadačním fondem Srdce na dlani je jednou z řady aktivit společnosti Ness Technologies v rámci jejího CSR programu. Další činnosti se týkají například ochrany životního prostředí, dárcovství krve, podpory sportu, zachování rovných příležitostí, vzdělávání, osobního rozvoje a dalších oblastí.

O společnosti Ness

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků od softwarového inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/