NextiraOne Czech získala certifikát Cisco Advanced Data Center Architecture

Praha 22. listopadu 2012 – NextiraOne Czech potvrdila své odborné znalosti v oblastech prodeje, návrhu, instalace a podpory datových center a získala status Cisco Advanced Data Center Architecture Specialized Partner. Nová kompetence umožňuje NextiraOne využít technickou i prodejní odbornost svých expertů a získat tak další obchodní příležitosti. (TZ)

Cisco uděluje certifikát Advanced Data Center Architecture partnerům, kteří prokáží praktické zkušenosti s návrhem a implementací datových center Cisco a poskytováním souvisejících služeb na velmi vysoké úrovni. Během certifikačního procesu je proškolen a otestován obchodní zástupce, systémový architekt a tři technici.

„Získání certifikace Cisco Advanced Data Center Architecture je výsledkem usilovné práce celého týmu divize infrastruktury IT a datových center. Potvrzuje vysokou úroveň naší odborné znalosti pro nasazení a správu moderních datových center založených na produktech Cisco a kvalitní, nadstandardní služby dodávané našim zákazníkům,“ uvedl Tomáš Jirák, manažer oddělení IT Infrastructure & Data Center společnosti NextiraOne Czech.

Společnost NextiraOne drží i další certifikace od společnosti Cisco. Patří mezi ně například Advanced Borderless Network Architecture Specialization, Advanced Collaboration Architecture Specialization a Advanced Wireless LAN.

O společnosti NextiraOne

NextiraOne je evropská společnost, která navrhuje, instaluje a spravuje řešení na podporu obchodních procesů a komunikační služby pro více než 60 000 zákazníků ze soukromého i veřejného sektoru. S využitím vysoké specializace v oblasti komunikací, zahrnující datová centra, kontaktní centra, jednotnou komunikaci, zabezpečené síťové infrastruktury a řízené služby, pomáhá NextiraOne svým zákazníkům s transformací jejich organizací a s jednodušším využitím komplexních technologií.

NextiraOne má ústředí v Paříži a přímá obchodní a servisní zastoupení v 16 zemích Evropy a v USA s více než 4 300 zaměstnanci. Společnost NextiraOne zaměstnává přes 2 500 kvalifikovaných servisních specialistů a konzultantů a v roce 2010 dosáhla celkových tržeb na úrovni miliardy euro.

Další informace najdete na stránkách www.nextiraone.eu/cz.