Portál Pepa.cz nadělí svým zákazníkům dárky bezmála za milion

Praha 26. listopadu 2012 – Tuzemské i zahraniční pobyty ve wellness hotelích a adrenalinové jízdy ve špičkových sportovních vozech čekají na ty z vylosovaných zákazníků, kteří si v rámci Vánoční soutěže zakoupí u Pepy.cz slevový kupon. Čtyři stovky nejvěrnějších klientů budou navíc odměněny pobytem v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu. (TZ)

Každý, kdo si ve dnech od 22. listopadu 2012 do 6. ledna 2013 zakoupí na portálu Pepa.cz slevový kupon, bude zařazen do slosování o hodnotné ceny v celkové hodnotě 120 000 korun. Vylosovaní zákazníci budou moci využít wellness pobyty v České republice, na Slovensku či v Maďarsku anebo jízdu v některém z luxusních sportovních vozů

„Vedle již tradičních výrazných slev chceme nyní zájemcům nabídnout ještě další přidanou hodnotu. Díky soutěži se mohou těšit na dárky i po Vánocích,“ uvedl Petr Sýkora, marketingový ředitel portálu Pepa.cz. Patnáct náhodně vylosovaných zákazníků, které budeme kontaktovat hned následující den po ukončení soutěže, získá poukaz na wellness pobyty anebo adrenalinový zážitek v podobě jízdy ve sportovním vozu,“ dodal Petr Sýkora.

Vánoční nadílka Pepy.cz bude pokračovat odměnou pro nejvěrnější zákazníky v celkové hodnotě 800 000 korun. Čtyři stovky z těch klientů, kteří v roce 2012 vynaložili za portálem zprostředkovávané služby nejvíce finančních prostředků, budou moci využít ve dnech od 2. 1. do 30. 6. 2013 služby čtyřhvězdičkového karlovarského hotelu Alice.

„Cenou pro naše nejvěrnější zákazníky bude wellness pobyt pro dvě osoby včetně snídaně v luxusním hotelu Alice v Karlových Varech,“ informoval Petr Sýkora a pokračoval: „Obdarováno bude 400 klientů, kteří měli na našem portálu za letošní rok největší útratu. Odhadujeme, že by se to mělo týkat těch zákazníků, jejichž cena za nákup v letošním roce dosáhla hranice 10 000 korun.“

O společnosti Pepa.cz

Portál Pepa.cz na českém trhu působí od roku 2010 a patří do desítky největších tuzemských poskytovatelů hromadných slev. Nabízí slevy z oblasti wellness, cestování a ubytování, sportovních nebo relaxačních aktivit, gastronomie a řady dalších odvětví pro obyvatele 17 největších českých a moravských měst. Měsíčně prodá okolo 8000 kuponů a svým zákazníkům poskytuje v průměru 60% slevy. Společnost klade vysoký důraz na kvalitní služby, všechny nabízené kupony jsou proto automaticky pojištěny. Každým svým nákupem přispívá zákazník na dobročinné účely.