Podvodné e-shopy se množí!

Naše sdružení Spotřebitel net se varuje před podvodnými e-shopy domaci-technika.eu a také e-shop  123obchod.eu. Spotřebitel net se chystá k dalšímu trestnímu oznámení, kdy vyzýváme všechny podvedené spotřebitele, aby nám zaslali na internetovou adresu spotrebitel@spotrebitel.net , základní údaje, jméno, adresu, částku, kontakt, název zboží a cenu a číslo účtu, kam byly peníze odeslány. Tyto e-shopy  jsou podvodné a finanční částky mohou být dost značné  a aby se ještě navýšily a sečetly, je třeba podat hromadné trestní oznámení. (TZ)

Stalo se to i Vám? Napište nám a my budeme všechny podvedené spotřebitele shromažďovat k hromadnému trestnímu oznámení. Je to již čtvrté trestní oznámení, které chystáme a samozřejmě vás budeme informovat, jakmile k tomu bude zaznamenán nový vývoj.

Všechny spotřebitele upozorňujeme, aby si ověřovali tyto podvodné nákupy na webu http://www.oversito.cz/, se kterým úzce spolupracujeme a informace si vzájemně vyměňujeme. Najdete je i mezi našimi partnery v rubrice o nás – partneři a stačí prokliknout a ověřit si.