Vánoční dárky na poslední chvíli v Electro Worldu

Praha, 4. prosince 2012 – Mnoho lidí nakupuje vánoční dárky až na poslední chvíli. Zákazníci Electro Worldu budou moci obstarat dárek ještě na Štědrý den do 14 hodin. Aby si opozdilci byli jistí, že požadovaný výrobek na prodejně naleznou, mohou využít nabídky rezervace zboží přes call centrum či prostřednictvím internetového obchodu, nejpozději 24. prosince do 11 hodin. (TZ)

Otevírací doba kamenných prodejen Electro Worldu o Vánocích

7. – 23. prosince – prodloužená otevírací doba: 9:00 – 22:00

24. prosince – Štědrý den: od 9:00 do 14:00

25. prosince – 1. svátek vánoční: zavřeno

26. prosince – Štěpán, 2. svátek vánoční: od 9:00 do 21:00. V tento den začínají povánoční výprodeje.

31. prosince – Silvestr: 9:00 – 16:00

1. ledna – Nový rok: zavřeno

Nákup z e-shopu

Nákup z e-shopu Electro Worldu s dopravou domů je možný u těžších výrobků nad 30 kg do středy 19. prosince. U menších výrobků do 30 kg je zaručeno dodání do Štědrého dne u objednávek provedených do čtvrtka 20. prosince do 12 hodin.

Rezervace zboží přes call centrum

Zákazníci si mohou zboží v Electro Worldu rezervovat za pomoci call centra na telefonním čísle 810 396 753. V provozu je každý všední den od 8:00 do 20:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00. Před Vánoci bude posledním dnem provozu sobota 22. prosince.

Rezervace zboží online

Širokou nabídku zboží budou moci lidé vybírat i z pohodlí domova. Na internetových stránkách www.electroworld.cz je možné si zarezervovat zboží na konkrétní prodejně, kde bude do dvou hodin od objednávky připraveno k převzetí. Poslední vánoční objednávku bude možné provézt ještě 24. prosince do 11:00. Výrobek bude poté dostupný na vybrané prodejně do konce otevírací doby, tedy do 14:00.

Electro World má v České republice 20 obchodů a jelikož je součástí mezinárodní skupiny prodejců elektroniky, nabízí také nejlepší ceny na trhu. Prodej v Electro Worldu je možný i na splátky, navíc k vybraným výrobkům doporučujeme přikoupit i pojištění, které se vztahuje na poškození produktů.

O Electro Worldu

Electro World je jedním z největších evropských a lokálních řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Na domácí trh vstoupil v roce 2002 a v současnosti je pod touto značkou otevřeno v Čechách a na Slovensku 24 prodejen. Electro World je od začátku vstupu na náš trh jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují milióny zákazníků.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světově známé společnosti specializované na elektrické spotřebiče. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii a Itálii nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje Dixons Retail ve 28 zemích více než 1.300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40.000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje přes 100 miliónů zákazníků.