D-Link představuje outdoorové Full HD kamery DCS-7413 a DCS-7513

Praha, 17. prosince 2012 – Společnost D-Link rozšiřuje své portfolio outdoorových kamer o dva nové modely DCS-7413 a DCS-7513. Zařízení jsou určené pro náročné venkovní podmínky, disponují vysokým rozlišením a LED diodami pro zajištění kvalitního snímání obrazu ve dne i v noci.  (TZ)

Venkovní kamery DCS-7413 a DCS-7513 jsou vybaveny kovovým a prachu vzdorným pouzdrem a jsou odolné proti vniknutí vody podle stupně krytí IP66. Napájení kamer lze zajistit pomocí externího adaptéru nebo díky podpoře PoE také pomocí sítě Ethernet. Uživatelé mohou mít kamery zapojené do sítě LAN nebo je používat bez síťového připojení, kdy se jim pořízený záznam nahrává na paměťovou kartu SD/SDHC. Záznam z kamer lze také uložit na kompatibilní server NAS pomocí integrovaného klienta Samba.
Model DCS-7413 disponuje 1/2.7” snímačem s rozlišením 2 MPx pro záznam ve FullHD, model DCS-7513 nabízí uživatelům špičkový 1/2.8” snímač Sony Exmor wide dynamic ranges (WDR). Oba jsou  vybaveny vysokým rozlišením pro záznam ve Full HD. Nová zařízení podporují video kodeky H.264/MPEG-4/MJPEG s možností souběžného streamování, přičemž statické obrázky jsou ukládány ve formátu JPEG. Novější model DCS-7513 navíc disponuje funkcí WDR (wide dynamic range), která umožňuje snímat kvalitní obraz v kontrastním a měnícím se prostředí. Uživatelé této kamery mohou dále využívat novou technologii ovládání clony P-Iris, díky níž zařízení lépe reaguje na světelné změny prostředí, výsledkem je ostřejší obraz.

Kamery lze kdykoli a odkudkoli ovládat a obsah záznamů spravovat také pomocí chytrých telefonů a tabletů. Bezplatná mobilní aplikace pro systémy Android a iOS s názvem D-View Cam umožňuje záběry z kamer streamovat přes Video Recorder, jako například DNS-326. Pro uživatele, kteří chtějí spravovat i více kamer současně, je k dispozici zdarma dodávaný program D-ViewCam. Tento software je určen pro operační systém Windows a dovoluje uživatelům spravovat až 32 kamer najednou spolu s dalšími funkcemi jako je odesílání varování přes e-mail při zaznamenání pohybu či nahrání záznamu na FTP. Díky tomu lze snadno vytvořit rozsáhlý monitorovací systém.

Kamera DCS-7413  je na českém trhu dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 18 365 Kč (bez DPH) a zařízení DCS-7513 za 22 965 Kč (bez DPH).

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových poskytovatelů síťové infrastruktury, který dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivní produkty pro podniky i spotřebitele. Již 26 let D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí síťová a bezdrátová řešení, síťová úložiště dat a zařízení pro IP dohled, která získala několik ocenění. D-Link nabízí své rozsáhlé řady síťových produktů pro organizace a spotřebitele, globální sítě partnerů a poskytovatele služeb. D-Link si uvědomuje význam přístupu, správy, zabezpečení, sdílení dat a tvorby digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií dodávaných do plně integrovaných digitálních domácností a přináší cenné zkušenosti do podnikových sítí. Pro více informací navštivte www.dlink.cz a stránku na sociální síti Facebook www.facebook.cz/dlinkcz.