Samsung představuje Premium Suite Upgrade pro smartphone Galaxy S III

Praha, 2. Ledna 2013 – Společnost Samsung, přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, představil Premium Suite Upgrade pro svou vlajkovou loď Samsung Galaxy S III. Samsung neustále nabízí uživatelům  ty nejlepší mobilní zážitky tím, že poskytuje vylepšení operačních systému pro své produkty. Výsledkem této činnosti bylo nedávné zpřístupnění upgradu operačního systému Android 4.1 Jelly Bean pro Samsung Galaxy S III a prostřednictvím aktuálního vylepšení Premium Suite Upgrade plánuje do telefonu přinést ještě více propracovaných vlastností. (TZ)

Premium Suite upgrade pro Samsung Galaxy S III bude zahrnovat mnohé z inovativních a tvůrčích vlastností nově představených v Samsung Galaxy Note II. Půjde například o:

Multi window

Uživatelé mohou současně zobrazit dvě různě aplikace vedle sebe pro víceúčelové využití displeje.

Fun and Easy Photo Experience:

  • V Samsung Galerii mohou nyní uživatelé nejen prohlížet více obrázků najednou, ale také intuitivně vytvářet a řadit fotky a videa do kategorií;

  • Paper Artist je exkluzivní Samsung aplikace, která nabízí řadu zábavných a kreativních způsobů pro focení. Dále poskytuje funkce pro úpravu fotek prostřednictvím barevného štětce.

Group Cast

S využitím Wi-fi sítě mohou uživatelé ve stejném čase sdílet a upravovat dokumenty, prezentace a obrázky s několika přáteli či spolupracovníky, aniž by každý musel soubor stahovat zvlášť.

Contextual Awareness

  • Smart Rotation: displej se automaticky přizpůsobuje vůči uživatelovu obličeji. Je tak vždy v ideální poloze;

  • Contextual Tag: uživatelé mohou na fotkách a videích či v hlasových záznamech  označit přátele, místo a datum;

  • Contextual Page: přístroj rozezná, kdy jsou zapojená sluchátka a automaticky otevře přehrávač hudby.

Auto Share Shot Pairing s využitím NFC

Nastavením kamery na Auto Share Shot mohou nyní uživatelé rychle sdílet fotky a videa jednoduchým propojením Galaxy S III s jiným přístrojem umožňujícím NFC a S-Beam.

Vylepšené funkce fotoaparátu

  • S novou funkcí Best Face a vylepšenou verzí předchozí funkce Best Photo si uživatelé mohou vybrat z pěti souvislých snímků nejlepší záběr všech lidí na fotkách a vytvořit tak obrázek, s kterým budou spokojeni všichni zúčastnění;

  • Low Light režim je přidán pro možnost pořízení jasných a ostrých fotek i na tmavých místech;

  • Uživatelé mohou zachytit překrásné krajiny s použitím režimu Panorama, nyní se záběrem 340-360 stupňů.

Uživatelé se na Samsung Galaxy S III také mohou těšit z mnoha zdokonalených funkcí.

Continuous Input: souvislým pohybem prstu/dotykového pera přes klávesnici mohou uživatelé psát snadněji a rychleji.

AllShare Cast: uživatelé mohou bezdrátově propojit Galaxy S III s televizí pro okamžitý přenos obsahu smartphonu na větší obrazovku.

Smart Dock: TouchWiz interface umožňuje úpravu domovské obrazovky tak, aby se automaticky přizpůsobila pro práci v dokovací stanici.

Vylepšená reakce dotyku: uživatelé si na Galaxy S III mohou vychutnat ještě rychlejší dotykovou odezvu.

S Beam: pouhým přiblížením k dalšímu přístroji s aplikací S Beam (Galaxy Note II a Galaxy S III mini, Galaxy S III), umožňuje sdílení 1GB filmového souboru do tří minut a 10MB hudebního souboru během dvou vteřin, a to i bez Wi-Fi nebo mobilního signálu.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci s konsolidovaným prodejem 143,1 mld. USD. Zaměstnává přibližně 227 000 lidí ve 203 pobočkách v 75 zemích. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LED. Pro více informací, prosím navštivte www.samsung.com