MSI představuje Wind Top AP2021

Společnost MSI navazuje na svou řadu produktů pro komerční a obchodní využití a představuje nový 20“ model All-in-One počítače AP2021. Počítač v sobě integruje množství pokročilých technologií a funkcí spolu s komplexními podnikovými aplikacemi a splňuje tak vysoké nároky na komerční využití v mnoha oblastech. (TZ)

Díky vícedotykovému ovládání je obsluha intuitivní a o plný výkon se stará výkonný procesor Intel Core třetí generace. Systém lze prostřednictvím dvou COM portů snadno připojit k POS zařízením, jako jsou snímače čárových kódů a fakturační systémy. Počítač je možné doplnit i o otočný (pivot) podstavec. MSI AP2021 je ideálním nástrojem pro osobní i každodenní kancelářské použití.

Široké možnosti komerčního uplatnění

Počítač MSI Wind Top AP2021 nabízí bohatou škálu vstupních a výstupních rozhraní, aby splňoval potřeby uživatelů v různých průmyslových odvětvích a obchodní oblasti. Dva COM porty dovolují široké využití v kancelářském prostředí s POS systémy, jako jsou hotelové recepce, obchody s nepřetržitým provozem, čerpací stanice, galerie, knihovny, restaurace, lékařské ordinace, lékárny, luxusní butiky apod. MSI Wind Top AP2021 zde může elegantně nahradit stávající POS systémy. MSI splní vaše potřeby v každé situaci, ať už potřebujete ukázat prezentaci během zasedání, přenést obraz na velký displej v obchodě, rychle přenést velké soubory přes USB 3.0 atd.

Otočný stojan a automatické otočení obrazu

Abyste si mohli Wind Top AP2021 přizpůsobit ještě pružněji, je možné jej doplnit o otočný pivot stojan. Díky němu můžete displej natáčet na obě strany a nastavit výšku i náklon monitoru. All-on-One PC MSI AP2021 navíc umí automaticky měnit orientaci displeje podle jeho natočení stejně, jako to znáte u moderních mobilních telefonů a tabletů. Pro nastavení orientace displeje nepotřebujete žádné softwarové nastavení, vše se pro vaše maximální pohodlí děje zcela automaticky podle toho, jak otočíte monitor.

Technické parametry AP2021

Model MSI Wind Top AP2021
Procesor Intel® Pentium® G2020 / Core i3 3220 Processor
Operační systém Originální Windows 7 Home Premium 64 bit
Displej 20″ LCD panel s LED podsvícením (1 600 × 900)
Multidotykový (pro Win 7)
Čipová sada Intel® H61
Grafická karta Integrovaná Intel® HD Graphics
Paměť 4GB DDR3, 1333 MHz, (4×1 GB), max. 8 GB
HDD 500 GB 3,5” SATAII
Bezdrátová síť 802.11 b/g/n WiFi
Optická mechanika DVD Super Multi
Čtečka karet 4-v-1(SD, XD, MMC, MS)
Konektivita Zboku: 2× USB3.0, Čtečka karet 4-v-1, konektor napájení
Vzadu: Vstup pro mikrofon, Výstup na sluchátka, 4× USB2.0, 1× HDMI výstup, 1× RJ45, 2× COM Port
Kamera 1Mpx (Win 8); 0,3Mpx (Win 7)
TV tuner Volitelný (PCI-E rozhraní)
Klávesnice/myš USB klávesnice a myš
Montáž na zeď Podporuje standardní VESA úchyt, volitelné sady pro montáž na zeď
Rozměry/hmotnost 495 × 395 × 91 mm/7.33 kg
Napájení 90 W

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.