AirLive představila síťovou kameru s infračerveným přísvitem DM-720

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje novou IP kameru DM-720 s IR přísvitem určenou pro montáž v interiéru. (TZ)
Kamera AirLive DM-720 je cílena na použití v interiérech. Vybaveno vysoce kvalitním snímačem s velkou světlocitlivostí, 4mm širokoúhlýmobjektivem a infračerveným přísvitem, dodává toto zařízení špičkový 720P HD obraz, a to i ve tmě. Maximální rozlišení je 1280×720 pixelů, tedy trojnásobek hodnot běžných typů dohledových kamer. Větší zobrazovaná výseč a detailnější záběry činí tuto kameru vhodnou prakticky pro jakékoli použití.

AirLive DM-720 je přizpůsobena jak pro montáž na strop, tak i na stěnu. Jejích 18 infračervených diod s dosvitem až 15 metrů, manuálně nastavitelný IR filtr a citlivý CMOS sensor umožňují její plné nasazení kdykoli během dne, ale především i v noci. Vzhledem k vybavení kamery napájením po ethernetovém kabelu (dle standartu 802.3af) není nutností přítomnost elektrické přípojky v místě montáže.

Jednou z nejvýznamnějších novinek ve vybavení AirLive DM-720 je system WDR (Wide Dynamic Range), díky němuž kamera automaticky při nevhodných světelných podmínkách, např. v silném protisvětle, provádí vyvážení světlých a tmavých oblastí záběru tak, aby zůstala rozeznatelná vysoká míra detailů. Další perličkou DM-720 je optimalizovaná technologie Clear Motion Technology, vyvinutá firmou AirLive. Tato slouží k minimalizaci rozmazání rychle se pohybujících objektů v záběru, proto obraz této kamery je nejen hezký, ale především ostrý a detailní za všech okolností.

AirLive DM-720 používá pokročilou kompresi videa kodekem H.264, což snižuje nároky nejen na úložný datový prostor, ale i na kapacitu sítě při přenosu streamovaného videa. Jako záložní lokální úložiště obrazových dat je možné využít MicroSD kartu vloženou do slotu integrovaného v těle kamery.

K AirLive DM-720 je dodáván obslužný software AirLive CamPro Express 64, umožňující uživatelům prohlížení a záznam obrazových dat z připojených kamer v reálném čase. Pro nejnáročnější uživatele je v nabídce AirLive CamPro Professional, obsahující navíc dálkovou správu a konfiguraci všech do system zapojených zařízení, a dále bezpečnostní funkce proti napadení či zneužití kamer, kdy je operátor upozorněn na každý neoprávněný pokus o manipulaci.

AiLive DM-720 se svými parametry a výbavou může být součástí efektivního a spolehlivého dohledového system, především tam, kde je kladen důraz na noční provoz.

Pro více informací o výrobku můžete navštívit: http://www.airlive.com/product/DM-720

AirLive : AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com