Mobilní operátor U:fon se přestěhoval do nové budovy. Prostory lépe vyhoví očekávanému rozvoji firmy pod novým vlastníkem

Praha, 31. ledna 2013 – Nový vlastník mobilního operátora U:fon, společnost Air Telecom a.s., se přestěhoval do nových provozních a obchodních prostor. Po šesti letech tak opouští zaměstnanci operátora U:fon prostory karlínského paláce Corso. Nově budou sídlit v reprezentativní budově Administrativního centra Balabenka v Praze 9. Změna souvisí s očekávaným rozvojem operátora pod vedením nového vlastníka. Plánovaná expanze se totiž týká mimo jiné i navýšení počtu zaměstnanců. (TZ)

Nový vlastník mobilního operátora U:fon, společnost Air Telecom a.s., plánuje významně promluvit do boje o tuzemské zákazníky. V současné době nabírá nové zaměstnance po celé České republice a připravuje také významné rozšíření portfolia svých služeb, například v GSM síti. Očekávanou expanzi významně podpoří i nové sídlo společnosti v reprezentativních prostorách Administrativního centra Balabenka v Praze.

Nové sídlo je na přelomu ledna a února plně připraveno pojmout všechny zaměstnance nového 4. mobilního operátora Air Telecom a.s., který již nyní například provozuje zavedeného českého operátora U:fon.

Martin Hes, předseda představenstva Air Telecom a.s., stěhování komentuje: „Změna sídla figurovala v našem dlouhodobém plánu ještě před převzetím U:fona. Chystáme významné rozšiřování záběru našeho podnikání, další zkvalitňování služeb zákazníkům a nabíráme nové specialisty. Prostory karlínského Corsa by nám byly, takříkajíc, malé. Pevně věřím, že se nám v novém sídle bude dařit naše smělé plány naplňovat a že se zde bude zaměstnancům líbit.“

Více o směru, jakým se bude působení společnosti Air Telecom na českém trhu ubírat, se veřejnost dozví během několika dalších týdnů.

Více informací na http://www.ufon.cz

O operátorovi U:fon

U:fon je český operátor, který od května 2007 nabízí rychlý a levný mobilní internet, bezdrátovou pevnou linku a digitální vysílačky. V červnu 2008 spustil i mobilní hlasové služby. V roce 2006 získal licenci na celoplošné vysílání v pásmu 410-430 MHz, což mu umožnilo vybudovat celoplošnou CDMA mobilní síť. U:fon nabízí datové služby prostřednictvím technologie CDMA EVDO revize A, jež je datovou sítí 3. generace srovnatelnou s UMTS/HSDPA. Od července 2010 nabízí operátor U:fon své hlasové a datové služby velkoobchodním způsobem a jako první tak umožnil vznik virtuálních operátorů v mobilních sítích v České republice. Více na stránkách http://www.ufon.cz.

O společnosti Air Telecom

Air Telecom a.s. provozuje mobilní služby prostřednictvím operátora U:fon, kterého úspěšně převzala a oddlužila na podzim roku 2012. Air Telecom patří do úspěšné celosvětové obchodní skupiny N&F Marketing Group, které se zabývají mimo jiné přímým a klasickým marketingem a dále je vlastníkem největší obchodní sítě v České republice, na trhu působí od roku 2002. Skupina N&F Marketing Group je dál při chuti a hodlá v akvizicích na telekomunikačním trhu pokračovat. V tomto roce celá skupina plánuje vstup na GSM prostřednictvím virtuálního operátora.