Ness rozšiřuje pobočku v Rumunsku

Praha – 12. února 2013 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, oznámil rozšíření své pobočky v Rumunsku. Dosavadní tým konzultantů, zaměřujících se na zavádění ERP systémů, posílí nové vývojové centrum Software Engineering Services, sídlící ve východorumunské technologické metropoli Jasy. (TZ)

Své zkušenosti v oblasti ERP a v tomto regionu prokázal tým konzultantů už v minulosti, zejména v Makedonii, kde byl pověřen implementací komplexního informačního systému pro elektrárenskou společnost ELEM. Pobočka organizačně spadá pod centrálu Ness Technologies v Praze. Vývojové centrum poskytne týmu a jeho klientům přidanou hodnotu ve všech fázích životního cyklu softwaru, od plánování přes implementaci po běžný provoz.

O společnosti Ness

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků od softwarového inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na http://www.ness.com/cz/