Samsung přestavil GALAXY Express – smartphone s podporou datových přenosů LTE

Barcelona 26. února 2013 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., představila nový smartphone Samsung GALAXY Express, který zpřístupňuje rychlé sítě čtvrté generace (LTE) všem uživatelům. Novinka se řídí hodnotami mladého vyznavače sociálních sítí, takže nabízí rychlejší streaming multimédií a stahování bez zbytečného čekání. Díky sítím čtvrté generace je zobrazování webových stránek rychlé a video chaty i textové chaty jsou bez výjimky stabilní a spolehlivé. (TZ)

   

Samsung GALAXY Express je vybaven operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean, dvoujádrovým procesorem na frekvenci 1,2 GHz a kapacitou vestavěné paměti 8 GB, kterou lze rozšířit s využitím paměťové karty až na 32 GB.

Atraktivní, pohodlně tvarovaný a štíhlý design smartphonu navazuje na úspěšný vzhled vlajkové lodi GALAXY S III. Novinka nabízí jedinečný uživatelský zážitek v těle o rozměrech 132,2×69,1×9,3 milimetrů s hmotností 139,1 gramu. Nechybí ani 4,5palcový Super AMOLED Plus displej, který pohodlně zobrazí veškerý obsah.

Ani u GALAXY Express nezapomíná Samsung na komfort uživatelů, proto v něm nemohou chybět funkce jako je AllShare Play, která umožňuje bezdrátové sdílení obsahu mezi zařízeními a přehrávání obsahu na Smart TV a mobilních zařízeních od společnosti Samsung, aplikace S Beam, prostřednictvím které lze přenést film nebo hudební skladby pouhým dotykem na druhé zařízení, technologie NFC nebo připojení k HD displeji s využitím technologie Mobile High Definition Link (MHL).Další informace získáte na www.samsungmobilepress.com.

Technické specifikace Samsung GALAXY Express

Sítě LTE 800/900/1800/2600

HSPA+ 850/900/2100

EDGE 850/900/1800/1900

Procesor 1,2 GHz dvoujádrový procesor
Displej 4,5” WVGA Super AMOLED Plus
Operační systém Android 4.1 (Jelly Bean)
Fotoaparát Hlavní (vzadu): 5megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a LED bleskem

Doplňkový (vpředu): 1,3megapixelový fotoaparát

Video Formát vídea: MPEG4, H.263, H.264, VC-1, WMV7, WMV8, WMV9, VP8,

Formát: 3GP(MP4), WMV(ASF), AVI,  FLV, MKV,  WebM

Full HD (1080p) Playback & HD (720p) Recording

Audio Formát zvuku: MP3, Vorbis(OGG), WMA, AAC, ACC+, eAAC+, AMR(NB,WB), MIDI, WAV, Flac

Hudební přehrávač s funkcí SoundAlive

3,5mm konektor na sluchátka

Funkce a služby týkající se obsahu

Samsung Apps

Samsung Kies/Samsung Kies Air

Samsung TouchWiz

Samsung Hub

– Game Hub*/Video Hub*

– Music Hub*/Readers Hub* (ke stažení přes Samsung Apps)

Mobilní komunikační služba ChatON

Samsung AllShare Play

S Beam

Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude
Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation, Google Downloads

GPS A-GPS

Glonass

Konektivita

Bluetooth® v 4.0

USB 2.0

WiFi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Hot spot

Wi-Fi Direct

MHL

NFC

Senzory

Akcelerometr, digitální kompas, světlo, senzor přiblížení, Gyro

Paměť

Uživatelská paměť 8GB + 1GB (RAM)

microSD (až 32GB)

Rozměry

132,2 x 69,1 x 9,3 mm, 139,1 g

Baterie

Standardní baterie, Li-ion 2 000 mAh

  • Dostupnost služeb Samsung Hub a Google se může v jednotlivých zemích lišit.

  • Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, jsou nezávazné a mohou se bez předchozího upozornění změnit.

  • Android, Google, Android Beam, Google Search, Google Maps, Gmail, Google Latitude, Google Play Store, Google Play Books, Google Play Movies, Google Plus, YouTube, Google Talk, Google Places, Google Navigation a Google Downloads jsou ochrannými známkami společnosti Google Inc.

 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 236 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem přesahujícím 201 bilionů KRW. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.