T.S.BOHEMIA a.s. neúčtuje jako jediný e-shop dopravu

Olomouc, 4. března 2013 – Internetový lídr na trhu s výpočetní a spotřební elektronikou v ČR, česká společnost T.S.BOHEMIA a.s., jako jediná z předních společností v tomto segmentu neúčtuje zákazníkům dopravu, a to bez podmínky minimální hodnoty realizovaného nákupu. Zákazník si tak může individuálně vybrat, zda si pro doručení zásilky zvolí přepravní služby České pošty, PPL nebo osobní odběr na jedné z 11 kamenných poboček T.S.BOHEMIA a.s. umístěných po celé ČR. (TZ)

„Rozhodli jsme se dlouhodobě nabídnout našim zákazníkům benefit v podobě projektu bezplatné dopravy. Věříme, že v době, kdy některé společnosti mají zpoplatněny i osobní odběry na pobočce, to bude pro zákazníky příjemná a vítaná změna,“ říká Ing. Lubomír Pešák, předseda představenstva T.S.BOHEMIA a.s. „Pokud se zákazník rozhodne využít k vyzvednutí zboží některou z našich poboček, čeká ho navíc proškolený personál, který zakoupený výrobek předvede a případně poradí s obsluhou,“ dodává Lubomír Pešák.

Součástí každé kamenné pobočky T.S.BOHEMIA a.s. je i obchod, který zároveň slouží i jako servisní místo, kam se mohou zákazníci v případě potřeby s důvěrou obrátit.

T.S.BOHEMIA a.s.

100% česká společnost působí v oblasti internetového prodeje s výpočetní a spotřební elektronikou více než 19 let a stala se lídrem v tomto segmentu. Je zároveň největším tuzemským výrobcem PC značky Barbone. Má celkem 11 kamenných prodejen po celé České republice. Centrální sklad v Olomouci má velikost 5 000 m², kde jsou k dispozici produkty všech světových výrobců. Za rok 2012 dosáhla T.S.BOHEMIA a.s. obratu 1,4 mld. Kč a vyřídila 610.832 objednávek.