Samsung se stal celosvětovým partnerem zimních paralympijských her 2014 v Soči

Moskva, Rusko – 8. března 2013 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., celosvětový olympijský partner pro bezdrátová komunikační zařízení, oznámila celosvětové partnerství zimních paralympijských her 2014 v Soči. (TZ)

Slavnostního oznámení se zúčastnili viceprezident společnosti Samsung Electronics JaeYoung Lee, předseda Mezinárodního paralympijského výboru Sir Philip Craven a předseda a ředitel organizačního výboru Soči 2014 Dmitrij Černyšenko.

Společnost Samsung je celosvětovým partnerem Mezinárodního paralympijského výboru již od roku 2006. Poprvé spojila své jméno s hrami v roce 2006 na paralympijských hrách v Turíně. Poté Samsung podpořil v roce 2008 paralympiádu v Pekingu, paralympijské hry ve Vancouveru v roce 2010 i paralympiádu v Londýně v roce 2012. Cílem společnosti Samsung je podpořit paralympijské hry tak, aby se z nich stala událost pro širší obecenstvo v globálním měřítku, která šíří inspiraci a nadšení ze sportovního klání prostřednictvím inovativních bezdrátových komunikačních technologií.

„Chtěl bych poděkovat společnosti Samsung za její mimořádnou podporu při rozvoji paralympijského hnutí. Technologie a paralympijské kampaně společnosti Samsung nám pomohly stát se úspěšným pořadatelem a rovněž inspirovaly diváky, aby se do paralympijských her zapojili,“ řekl předseda Mezinárodního paralympijského výboru Sir Philip Craven.

„Jsem rád, že mohu oznámit jména našich partnerů pro zimní paralympijské hry 2014 v Soči. Jsem si jist, že příspěvek našich partnerů bude nedocenitelný. Vyspělé technologie společnosti Samsung a její zkušenosti se sponzoringem pomohou organizátorům zůstat neustále ve spojení a sportovcům i divákům umožní podělit se o působivé příběhy z paralympijských her se zbytkem světa,“ konstatoval Dmitrij Černyšenko, předseda a ředitel organizačního výboru Soči 2014.

„Jsme hrdí na to, že v několika posledních letech podporujeme paralympijské hnutí a bude nám ctí stát se světovým partnerem zimních paralympijských her 2014 v Soči,“ prohlásil Yung Kook Lee, viceprezident a šéf divize Global Sports Marketing společnosti Samsung Electronics. „Samsung v plném rozsahu podporuje paralympijské hodnoty, jako jsou odvaha, odhodlání, inspirace a rovnost, takže je nám potěšením poskytnout technologická řešení, která umožní zažít atmosféru této fantastické události a sdílet myšlenku celého paralympijského hnutí většímu počtu lidí,“ doplnil Yung Kook Lee.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 236 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem přesahujícím 201 bilionů KRW. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

 a