Zůstaňte on-line i na dovolené. MOBIL.CZ přináší balíček Datuji v Unii

MOBIL.CZ přináší svým uživatelům možnost využívat mobilní internet nejen v Česku, ale i na dovolené v zemích Evropské unie, včetně Chorvatska. S balíčkem Datuji v Unii mají za 185 Kč k dispozici 50 MB pro připojení k internetu. Nemusí se tedy obávat dodatečných poplatků. (TZ)

MOBIL.CZ rozšiřuje svoji nabídku o nový balíček Datuji v Unii. Díky tomuto balíčku mohou využívat uživatelé MOBIL.CZ mobilní internet nejen v Česku, ale i při svých cestách do zemí Evropské unie. „Na dovolené v Chorvatsku, Itálii, Španělsku či dalších zemích, které jsou členy EU, tak konečně mohou používat svůj chytrý telefon stejně, jako jsou zvyklí doma. Nemusí se přitom bát vysokých účtů za datové přenosy,“ říká Roman Latuske, člen představenstva MAFRA a.s.

Za balíček Datuji v Unii zaplatí uživatelé MOBIL.CZ 185 Kč, balíček lze aktivovat kdykoli a má platnost 30 dní od data aktivace. V balíčku získává uživatel 50 MB pro připojení v zemích EU. Po vyčerpání datového limitu je připojení k internetu ukončeno. Zákazník se ovšem nemusí datových službe vzdát – může pokračovat v připojení za standardní cenu v zemích EU (14 Kč za MB) nebo si balíček Datuji v Unii znovu aktivovat.

Pro aktivaci balíčku je nutné mít při objednání dostatečný kredit. Cena za balíček je stržena při objednání z kreditu uživatele. Balíček si lze pořídit v internetové samoobsluze nebo zavoláním na infolinku 3333, která je zpoplatněna.