ANECT partnerem konference Check Point Security Day

V úterý 24. září 2013 v prostorách hotelu Andel’s v Praze proběhla jednodenní konference Check Point Security Day. Konference představila nové postupy a moderní nástroje pro odhalování slabých bezpečnostních míst v ICT infrastruktuře společností. (TZ)

Témata prezentací této významné podzimní konference byla mimo jiné bezpečnostní trendy a hrozby roku 2013 a výzvy bezpečnosti pro budoucí generace velkých podniků. Zajímavou přednáškou byla mobilní bezpečnost a BYOD doplněná o názor bezpečnostního experta. A nelze opomenout vystoupení Pavla Srnky, projekčního ředitele ze společnosti ANECT, který v rámci své prezentace přestavil 3D Security Report jako nástroj pro plánování a ochranu investic do bezpečnosti.

„Požadovat investice do bezpečnosti ICT je v době všeobecného krácení rozpočtů složité. Máme-li ale nástroj, který pomůže prokazatelně měřit a kvalifikovat bezpečnostní hrozby, a současně umíme tato měření dát do souvislosti s aktivy naší společnosti, získáme jednoznačné a silné argumenty pro obhajobu i následnou ochranu požadované investice. Check Point 3D Security Report lze k tomuto účelu s úspěchem využít,“ uvedl Pavel Srnka, projekční ředitel společnosti ANECT.

ANECT je dlouhodobým Gold partnerem společnosti Check Point. V roce 2009 jako první dosáhl úrovně ACE Partner pro Českou i Slovenskou republiku. S implementací produktů Check Point má ANECT rozsáhlé zkušenosti a díky podrobným znalostem portfolia výrobce dokáže zákazníkům navrhnout a dodat řešení šitá na míru.

 

ANECT a.s.

je předním dodavatelem profesionálních řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Od svého vzniku se společnost orientuje na komplexní dodávky komunikačních systémů a výstavby počítačových sítí pro středně velké a velké zákazníky. Nabídka služeb společnosti ANECT zahrnuje analýzy, konzultace, poradenství, technické návrhy, zpracování projektů, projektové řízení, instalace technologií, záruční a pozáruční servis, servisní pohotovost, technickou podporu a školení uživatelů. V rámci zajištění kvality komplexních služeb zákazníkům je ANECT partnerem předních světových firem, které se pohybují v oblasti informačních technologií a počítačových sítí. ANECT dosáhl významné pozice mezi IT firmami získáním nejvyšších úrovní certifikací u svých klíčových partnerů. K zákazníkům firmy ANECT patří velké společnosti a organizace jako banky, pojišťovny, poskytovatelé služeb, státní správa a mnoho dalších.

ANECT v roce 2013 oslaví 20. výročí svého založení. Za tuto dobu si vybudoval mnoho důležitých vztahů s partnery a klienty, jimž dlouhodobě poskytuje své služby. Neustále také rozšiřuje své kompetence a certifikace, které opravňují ANECT ve svých řešeních využívat nejmodernější technologie. Během posledních let se také zařadil mezi hlavní technologické leadery oborových a tematických uskupení, jejichž je členem.

Více informací o společnosti lze nalézt na stránkách www.anect.com.