Společnost Huawei novým hlavním partnerem Rytířů Kladno

Praha, Česká republika, 16. října 2013 – Extraligoví Rytíři Kladno přivítali mezi své oficiální hlavní partnery společnost Huawei. Jeden ze světových lídrů v oblasti telekomunikací odstartoval spolupráci s hokejovým klubem Jaromíra Jágra šťastně – čestným vhazováním, po kterém následovalo výrazné vítězství Rytířů nad Kometou Brno. (TZ)

„Partnerství s Huawei si nesmírně vážíme. Spolupráce s tak významnou a úspěšnou mezinárodní společností je i důkazem toho, že prestiž kladenského hokeje jde velmi nahoru,“ prohlásil výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

„Od právě uzavřeného partnerství s hokejovým klubem Rytíři Kladno si slibujeme další posílení povědomí o značce Huawei na českém trhu, na kterém jsme v oblasti spotřebitelských produktů zatím stále relativně mladou značkou. Naším obchodním cílem je pokračovat v intenzivním růstu prodejů chytrých telefonů a věříme, že i partnerství s tak prestižním klubem se skvělou historií jakým je Rytíři Kladno nám k tomu pomůže,“ uvedl Zbyněk Pardubský, Vice President Public Relations z české pobočky Huawei.

Huawei také nedávno uzavřela v Evropě partnerství s dalším slavným sportovním klubem a to s fotbalovou Borussií Dortmund. V rámci tohoto partnerství bude divize Huawei Enterprise v budoucnu vytvářet celou infrastrukturu sítí WLAN pro stadion „Signal Iduna Park“, který by se měl po technické stránce stát jedním s nejlepších na světě.

Foto: Čestnou buly před utkáním Rytířů s Kometou vhodil viceprezident Public Relations Huawei Technologies Zbyněk Pardubský.

O hokejovém klubu Rytíři Kladno

Hokejový klub Rytíři Kladno hraje českou nejvyšší soutěž Tipsport extraligu. Jeho většinovým vlastníkem je od roku 2011 jeden z nejlepších hráčů všech dob a sportovní ikona Jaromír Jágr. Rytíři navazují na bohatou a velmi úspěšnou historii šestinásobného mistra ligy a vítěze Poháru mistrů evropských zemí a od Jágrova vstupu do klubu ani jednou nechyběli v play off. Klub, jenž vychoval přes dvě desítky mistrů světa a pětici olympijských vítězů, klade velký důraz na kvalitní práci s mládeží. Je adeptem Akademie ČSLH, využívá služeb profesionálních trenérů a pod Jágrovým dohledem zapracovává nejnovější tréninkové pomůcky a metody. V tomto roce navíc začal provozovat specializovanou a v Česku unikátní hokejovou školu s výhradním zaměřením na techniku hole a střelby.

http://www.hc-kladno.cz/cz

O společnosti Huawei

Ke konci roku 2012 se výrobky a služby Huawei používají ve více než 140 zemích a slouží více než třetině světové populace. Huawei rovněž po celém světě založila více než 20 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Spotřebitelská divize patří mezi tři hlavní divize společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, mobilní širokopásmová zařízení, domácí zařízení, cloudy a chipsety pro spotřebitele. Huawei Consumer Business Group má více než 20 let bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), rozsáhlou globální síť, velmi rozsáhlé globální provozovny a partnery. Cílem této divize je prostřednictvím společnosti Huawei přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky pro lidi na celém světě.

Pro více informací navštivte Huawei na consumer.huawei.com/cz.

Aktuální informace ze světa Huawei Device naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

Flickr: www.flickr.com/photos/Huaweidevice