NetApp podporuje strategii Orange Business Services stát se globálním poskytovatelem cloudových služeb

SUNNYVALE, Kalifornie – 4. listopadu 2013 – V dnešním světě byznysu se organizace musí rychle adaptovat na změnu a nabídnout přidanou hodnotu svým klientům, kteří tak zůstanou oproti své konkurenci o krok napřed. K tomu je nezbytná adekvátní IT struktura. Na základě toho se společnost Orange Business Services rozhodla zaměřit na cloud computing jako centrální bod svojí strategie, k dosažení pozice lídra na trhu poskytování cloudových řešení s Flexible Computing, jeho prémiovou infrastrukturou jako službou (IaaS) na bázi NetApp. (TZ)

Orange Business Services, odnož byznys služeb globálního lídra v oboru telekomunikací Orange, vyvinula řešení Flexible Computing s využitím NetApp Data ONTAP® ve svém středu. Díky Flexible Computing si Orange Business Services upevnila vedoucí pozici na trhu poskytovatelů IT infrastruktury, nabízející klientům cloudové řešení, na jehož bázi mohou inovovat a transformovat vlastní IT a vytvořit si tak výhodu před konkurencí. K dnešnímu dni má Flexible Computing 600 zákazníků po celém světě.

Podívejte se, jak Orange Business Services změnil svou strategii v cloudu.

“V roce 2010 stála společnost Orange Business Services na rozcestí a museli jsme inovovat a rozvíjet nová odvětví k dosažení vyšší konkurenceschopnosti a zisku. Cloud byl srdcem naší strategie a rozvoj toho správného partnerství k vytvoření těch správných nabídek byl klíčový,” řekl Thierry Bonhomme, CEO Orange Business Services. “Během budování Flexible Computing, NetApp dokázal, že je schopen zajistit škálovatelnost, nerušené operace, efektivitu a bezpečnost potřebnou k zajištění cloudových služeb. Naše služby Flexible Computing nám umožnily akcelerovat růst a ještě více upevnit naší dobrou reputaci jako poskytovatele cloudových řešení. NetApp je strategickým partnerem Orange Business Services a bude nedílnou součástí v dalším růstu našeho byznysu cloudových služeb.“

Zákazníci Orange Business Services těží z NetApp technologie

S více jak 35PiB úložného prostoru na NetApp, zákazníci Orange Business Services těží z kombinace pozitiv Orange a NetApp pro ovládání jejich infrastruktur v cloudu.

Mezi hlavní pozitiva se řadí:

  • Operace bez přerušení. Technologie NetApp umožňuje Orange Business Services nabídnout svým zákazníkům nejlepší možnou dostupnost a širokou škálu SLAs pro uspokojení jakéhokoliv rozpočtu. Obojí tvoří základní aspekty úspěšné nabídky cloudových služeb.

  • Souvislá škálovatelnost. Zákazníci Orange Business Services mohou sami zmenšit i zvětšit úložný prostor. Co dříve trvalo několik hodin, teď nezabere víc než několik sekund, což šetří zákazníkovi i Orange Business Services čas a peníze.

  • Prokázaná efektivita. S NetApp Flash Cache inteligentním cache Orange Business Services podstatně ušetřila co do výkonu, chlazení a racku, díky využití nízkonákladových, vysokokapacitních SAT jednotek a současně řádové krácení latentnosti.

  • Bezpečnost. Orange Business Services podporuje technologii NetApp MultiStore® a vytváří tak multi-uživatelské prostředí, které zajišťuje ochranu dat a nabízí vysokou úroveň bezpečnosti.

  • Jednoduchá kontrola dat. Orange Business Services nemusela při startu Flexible Computing investovat do velkého týmu administrátorů, jelikož velká část procesů byla automatizována softwarem NetApp OnCommand Unified Manager®. S rostoucí kapacitou Orange Business Services může jednoduše aplikovat kroky několika kliknutími, a nadále tak držet nízké ceny, zatímco byznys roste.

Odhalte, jak společnost Orange Business Services postavila nabídku flexible computingu.

Další citace

  • Manfred Reitner, senior viceprezident a generální ředitel EMEA, NetApp

“Společnost Orange Business Services se rozhodla transformovat svůj byznys započetím globální strategie cloudových služeb, které radikálně změnily způsob, jakým pomáhala zákazníkům a komunikovala s nimi. Úspěch, se kterým se doposud setkala, ilustruje, jak může nalezení správného řešení pro ukládání dat sloužit jako vůdčí síla v úspěšném započetí cloudových služeb. Náš dlouhotrvající vztah s Orange Business Services je dalším důkazem, že NetApp  umožňuje uživatelů bezpečně manipulovat s daty a kontrolovat je napříč jakýmkoliv cloudem a zároveň urychlovat inovace a schopnost celého IT reagovat.“

Další zdroje

O NetApp

NetApp je tvůrcem inovativních systémů pro ukládání a management dat, které jsou nákladově velice efektivní a urychlují pokrok v byznysu. Společnost se zavázala uplatňovat své základní hodnoty a být uznávána jako skvělé místo pro práci, kdekoliv na světě. Tento závazek je zásadní pro náš dlouhodobý růst a úspěch, stejně jako úspěch našich partnerů a zákazníků. Objevte naši vášeň pomáhat společnostem po celém světě, jít dál a rychleji na www.netapp.com.