Pořiďte si osobní cloud od Samsungu

Praha, 6. listopadu 2013 – Společnost Samsung začala na českém trhu prodávat domácí multimediální centrum Samsung HomeSync.  Novinka se postará o uložení digitálního obsahu a nabízí zcela nový způsob jak si vychutnat pořady s vysokým rozlišením přes operační systém Android. (TZ)

 

„Se zařízením HomeSync si můžete přestat lámat hlavu se zálohováním svých vzácných okamžiků a můžete věnovat více času jim samotným,“ konstatoval JK Shin, generální ředitel a vedoucí divize IT & Mobile společnosti Samsung Electronics. „Nyní můžete streamovat video ze zařízení Samsung GALAXY přímo do televize nebo procházet fotografie na velké obrazovce tak, aby se na ně mohla podívat současně celá vaše rodina. Čas strávený s rodinou je totiž mnohem důležitější, než zálohování obsahu.“

Získejte přístup ke svým datům odkudkoli a kdykoli

Velkokapacitní zařízení HomeSync nabízí privátní úložiště o velikosti 1 TB. Zařízení podporuje přístup až osmi uživatelům, z nichž každý může mít šest zařízení. Soubory, které mají zůstat soukromé, lze spravovat odděleně ve vlastní složce, v níž je odesílání a stahování souborů chráněno heslem. Je tak zachováno soukromí, ale zároveň vám umožní podělit se o chvíle radosti s rodinou a přáteli. Prostřednictvím aplikace Samsung Link na mobilním zařízení mohou uživatelé získat přístup k obrázkům, hudbě, videonahrávkám, dokumentům a souborům z jakéhokoli registrovaného zařízení. Pro jednoduché nahrávání stačí zvolit položku, např. fotografie, a dotknout se ikony HomeSync.

 

Streamování obsahu z mobilních zařízení do televize

Prostřednictvím multimediálního centra HomeSync s operačním systémem Android můžete přehrávat na svém domácím televizoru obsah z telefonu – videonahrávky, hudební soubory, hry pro mobilní zařízení i fotografie. Uživatelé rovněž mohou používat mobilní telefon jako dálkové ovládání a užívat si na svých televizních obrazovkách aplikace pro Android, např. oblíbené hry, YouTube nebo internetové prohlížeče.

Samsung HomeSync je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 7 699 Kč s DPH.

 

Specifikace výrobku Samsung HomeSync:

CPU

dvoujádrový 1,7 GHz

Paměť

2 GB RAM + 8 GB Flash Memory+ 1 TB HDD (*uživateli k dispozici 910 GB)

Konektivita

LAN

Gigabit Ethernet

WiFi

802,11 b/g/n 2,4 GHz & a/n 5 GHz, HT40 2×2 MIMO Channel Bonding

Bluetooth

V4.0

Rozhraní

USB 3.0

Externí USB I/F připojení (x2)

Micro USB

PC připojení 11pin mUSB (x1)

Výstup HDMI

Podpora (HDMI 1.4)

Optické audio

Připojení audio zesilovače

Kodeky

Video

H.264, H.263, MPEG4, VC-1, Sorenson Spark, WMV7/8, MP43, VP8, DivX

Audio

MP3, AAC LC/AAC+/eAAC+, WMA 9std/10pro/Lossless, FLAC, Vorbis, AMR-NB/WB, Wav, Mid, AC-3, DTS

DRM

HDCP 1.3/2.1, Playready, Widevide, Trustzone

* Veškeré funkce, vlastnosti, specifikace a další informace, které jsou v tomto dokumentu uváděny a týkají se výrobků, mimo jiné včetně informací o výhodách, designu, ceně, součástkách, výkonu, dostupnosti a funkcích výrobku, jsou nezávazné a mohou se bez předchozího upozornění změnit.

* Android, Google, Google Maps a Google Navigation jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd., je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.