Další revoluce v mobilním volání – BLESKmobil nabízí všem volání za 1Kč/1 min.

Největší virtuální operátor BLESKmobil slaví, ale dárky dostanou jeho zákazníci. Každý uživatel služeb BLESKmobilu si může vybrat jedno mobilní telefonní číslo, na které bude v rámci ČR volat za 1Kč/1min do všech sítí. Aktivace této služby je zdarma a vybrané číslo je možné změnit každý měsíc. (TZ)

BLESKmobil oslavil 7. listopadu své první narozeniny a jako poděkování všem stávajícím i budoucím zákazníkům nabídne akci „Volání na jedno“ po dobu jednoho roku.

„Když jsme v listopadu loňského roku spouštěli jako první tuzemský virtuální mobilní operátor své služby, očekávali jsme, že díky naší revoluční nabídce nízkých cen k nám budou zákazníci přicházet s velkými nadějemi. Jsem rád, že se nám podařilo jejich očekávání splnit, a proto jsme se rozhodli nabídnout další benefit v podobě supervýhodného volání za 1Kč/1min.“ říká Michal Táborský, ředitel rozvoje obchodu vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

Aktivace služby je velmi jednoduchá, stejně jako v případě všech nabízených služeb BLESKmobilu. Službu si stačí aktivovat podle návodu na www.bleskmobil.cz/1 a v období od 7. 11. 2013 do 7. 11. 2014 mohou zákazníci využívat tuto supervýhodu. Více informací o akci BLESKmobilu naleznete na stránkách deníku Blesk nebo na internetových portálech www.blesk.cz a www.bleskmobil.cz.

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte více než 3,8 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice také virtuální mobilní operátor BLESKmobil a dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.