COMFOR drží nízké ceny

Ostrava, 11. 11. 2013 – Největší česká prodejní síť s IT technikou, COMFOR, opět stojí na straně svých zákazníků. I přes všeobecnou cenovou hysterii způsobenou intervencí České národní banky proti silné koruně nemění ceny akčního zboží, které ve svých letácích COMFOR označuje jako TRHÁK. (TZ)

Zákazníci sítě COMFOR proto nemusí mít strach, že by je při nákupu akčního zboží překvapila u pokladny nemilá informace o tom, že vzhledem k prudké změně kurzu jsou nyní produkty dražší. COMFOR tak vychází vstříc všem zákazníkům, kteří navštíví některou z jejich téměř 200 prodejen v České republice.

„Dostali jsme hodně otázek ohledně ceny našich TRHÁKŮ, a proto chceme zákazníkům říct, že se nemusí bát. Vždy se snažíme vyjít jim vstříc, a tak je tomu i teď. Navíc jsme se opět zapojili do akce dendopravyzdarma.cz, a tak si naši klienti dokonce můžou vybrané produkty jednoduše objednat na internetu s dopravou zdarma,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers, jež prodejny COMFOR provozuje.

O prodejním řetězci COMFOR

Prodejní síť COMFOR s obratem přibližně 1,7 mld. Kč je se svými 191 prodejnami v ČR a 90 na Slovensku největším prodejním specializovaným řetězcem IT v regionu. Prodejny sítě Comfor najdete v nejvýznamnějších nákupních centrech a městech v celé České republice. Jako jedna z mála prodejních sítí nabízí velmi profesionální služby – zrychlení PC a notebooků, opravy i pozáruční servis aj.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.