Etnetera zásadně přetvořila Fortuně web a přidala unikátní funkce

Praha, 13. listopadu 2013 – Společnost Etnetera a.s., přední česká společnost, která vytváří weby, oznámila, že v pondělí 11. listopadu úspěšně dokončila a spustila ve spolupráci se svým klientem, sázkovou kanceláří Fortuna, redesignovanou verzi webových stránek pro všechny země, kde Fortuna působí, tedy v České republice www.ifortuna.cz, na Slovensku www.ifortuna.sk a v Polsku www.efortuna.pl. Nové stránky jsou kompaktnější, přehlednější, snazší na ovládání a přináší uživatelům několik nových unikátních funkcí. Aktuálně spuštěná verze stránek je pouze začátek a postupně budou zcela přepracovány i ostatní sekce stránek. (TZ)

Jedná se o jednu z největších změn pro uživatele webových stránek Fortuna za posledních několik let. Nové stránky nejen změnily barevnou škálu (ze světlé se stala tmavá) a výrazně omladily vzhled i logo, ale přinesly i celou řadu unikátních funkcí, které uživatelé nenajdou nikde jinde na světě u všech velkých sázkových firem. Největší změnou je tzv. Supertiket s funkcí drag&drop, který výrazně zjednodušuje pro uživatele operaci s tikety a sázkami.

„Při návrhu nového webu jsme si kladli dva základní cíle. Tím prvním bylo přinést uživatelům stránky, které budou reflektovat současné trendy osobních počítačů, zejména co se týče velikosti rozlišení a UI. Ve druhém bodě jsme se zaměřili na přepracování nejdůležitější části webu – sázkového tiketu. Ten nyní umožňuje sestavení sázenky mnohem rychleji a efektivněji. A to nejenom v porovnání se středoevropskou, ale i globální konkurencí. Díky profesionálnímu přístupu našeho partnera Etnetery se vše podařilo připravit a spustit ve stanovený termín, souběžně na všech trzích, kde Fortuna působí,“ uvedl Ondřej Vích, hlavní bookmaker Fortuny.

Co vše je nové:

•         Grafika, barvy a logo.

•         Stránky podporují větší rozlišení současných počítačů. Aktuálně mají stránky jak v prematch módu, tak v LIVE sázkách, nejlepší produktovou podporu velkých monitorů v CZ, SK a PL.

•         Nový sázkový tiket s podporou funkcí drag&drop (položky na tiketu lze přetahovat myší).

•         Zcela unikátní Supertiket mód, který umožňuje editaci položek sázkového tiketu na celé obrazovce – nikoliv pouze v úzkém sloupečku běžného tiketu jako doposud.

•         Fulltextové vyhledávání v sázkové databázi. Stačí zadat první 3 znaky názvu zápasu nebo ligy a systém se postará o zbytek.

•         Rychlý přehled podaných tiketů přímo v tiketu (záložka Moje tikety)

Základní představení nových funkcí stránek je ke zhlédnutí zde:  http://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/?showBetPageOnScreenGuide=1

Etnetera zároveň poprvé použila významným způsobem vlastní open source TDI, což je AJAX knihovna, která se postará o všechna AJAXová volání, automaticky zpracuje odpovědi a vykoná potřebné úpravy na stránkách. Žádný jiný javascript pro AJAX už nebude potřebovat.

Etnetera a.s. (www.etnetera.cz) je přední česká společnost, která vytváří velké weby. Velké rozsahem, nápadem, vlivem. Součástí Etnetery je i samostatná divize Etnetera Activate zabývající se konzultacemi on-line businessu a pokročilou webovou analytikou (www.etnetera.cz/activate), do skupiny dále patří společnost Etnetera Logicworks s.r.o. orientující se na prodej, tuning a servis informačních technologií a telekomunikačních zařízení společnosti Apple (electronics.etnetera.cz), a společnost Atobo provozující pracovní portál www.spravnykrok.cz. Za svou práci Etnetera získala mnohá zahraniční i tuzemská ocenění – Firma roku Hl. m. Prahy 2009, Odpovědná firma roku Hl. m. Prahy 2010, Nejlepší zaměstnavatel roku ČR (3 krát za sebou mezi prvními třemi), IEA, IBA, EBA, Fast50 atd. Mezi klienty společnosti patří např. Allianz, Annonce, Ahold, Blue Style, ČSOB leasing, Datart, Fortuna, Import Volkswagen Group, Telefónica O2, Siemens, Škoda Auto, ŠkoFIN, a další.