Nicole Anasenes jmenována finanční ředitelkou společnosti Infor

PRAHA – 13. listopadu 2013 – Společnost Infor, přední poskytovatel podnikového aplikačního softwaru s více než 70 000 zákazníky, oznámila, že jmenovala Nicole Anasenes na pozici finanční ředitelky (CFO – Chief Financial Officer). Bude podřízená přímo Charlesi Phillipsovi, výkonnému řediteli (CEO) společnosti Infor. (TZ)

„Široké portfolio obchodních a finančních dovedností Nicole pomůže naší společnosti v další fází globální expanze. Dnes máme zákazníky ve více než 200 zemích a oblastech, mnohonásobně více produktových verzí než před třemi lety a kompletně obměněné produktové řady a přitom stále vidíme další příležitosti k rozšíření do dalších odvětví, regionů a na nové partnery,“ řekl Charles Phillips, CEO společnosti Infor. „Kromě toho zkušenosti Nicole pomohou podpořit strategii Infor v souvislosti s nedávno uvedeným programem UpgradeX, v rámci kterého mohou zákazníci on-premise řešení přejít na cloudovou verzi za fixní poplatek.“

Před příchodem do společnosti Infor pracovala Nicole Anasenes jako CFO obchodní jednotky Software Middleware Group ve společnosti IBM, kde pomáhala řídit rozvoj nových obchodních oblastí, jako je například bezpečnostní a mobilní software, a integraci několika akvizic. Rovněž působila jako viceprezident a CFO obchodní jednotky Cloud v IBM, kde pomáhala definovat a realizovat cloudový byznys, a jako ředitelka sekce rozvíjejících se trhů v organizaci IBM Global Technology.

Nicole Anasenes má titul MBA z Wharton School of the University of Pennsylvania a bakalářský titul z New York University.

S příchodem Nicole Anasenes se globální manažerský tým společnosti Infor rozrostl na celkem čtyři ženy: Pam Murphy, provozní ředitelka (COO), Marylon McGinnis, senior viceprezidentka globální podpory, Mary Trick, zodpovědná za globální správu a podporu licencí, a Nicole Anasenes. Již dříve tento rok Infor vyhlásil interní iniciativu  Women’s Infor Network zaměřenou na kariérní rozvoj žen v rámci společnosti.

Aktuální informace

O společnosti Infor

Infor zásadně mění způsob sdílení a využívání podnikových informací, a pomáhá tak více než 70 000 zákazníkům ve více než 200 zemích zefektivňovat podnikání, řídit obchodní růst a rychle se přizpůsobovat změnám v oblasti obchodní poptávky. Infor nabízí odvětvově-specifické aplikace a sady vyznačující se rychlostí a inovativním, uživatelsky zaměřeným designem, který je jednoduchý, přehledný a elegantní. Infor poskytuje flexibilní způsoby nasazení softwaru, které nabízejí nejrůznější možnosti jeho provozování, včetně cloudu, on-premise či hybridního modelu. Více informací naleznete na www.infor.com.

Zákazníky společnosti Infor je:

  • 19 z 20 největších leteckých výrobců

  • 12 ze 13 největších firem z high-tech průmyslu

  • 10 největších farmaceutických společností

  • 84 ze 100 automobilových subdodavatelů

  • 21 z 25 největších amerických nemocnic

  • 31 z 50 největších průmyslových distributorů

  • 26 z 35 největších globálních maloobchodních řetězců

  • 5 z 10 největších pivovarů