Obchod společnosti Safetica Technologies povede Jan Bauman

Praha, 21. listopadu 2013 – Pozici obchodního ředitele pro český a slovenský trh ve společnosti Safetica Technologies nově zastává Jan Bauman. V této funkci bude zodpovědný za přípravu a vedení komplexní strategie prodeje a rozvoj obchodních příležitostí v obou zemích. (TZ)

Jan Bauman má mnohaleté zkušenosti z různých manažerských pozic v telekomunikačních firmách v České republice i v zahraničí. Posledních šest let pracoval ve společnosti NextiraOne Czech, kde začínal jako Sales Manager a poté zastával  pozici Business Development Manager. Během svého působení opakovaně překračoval vytyčené cíle u svěřených klientů (Česká spořitelna, Volksbank, České Radiokumunikace). Dříve působil na pozici ředitele prodeje a marketingu ve společnosti Tyco Electronics. Svoji obchodní kariéru zahájil ve společnosti Azlan v roce 1995, kde pracoval v pozicích Sales Manager, Country Manager a Sales Director. Ve společnosti zvýšil objemy prodeje nových produktů desetinásobně.

„Společnost Safetica Technologies je mladá a dravá firma, která nabízí špičkové produkty v oblasti ochrany před ztrátou dat. Toto spojení je pro mne velkou výzvou a motivací přispět svými zkušenostmi k jejímu  dalšímu rozvoji,“ řekl Jan Bauman.

„Posílením našeho prodejního týmu v Čechách a na Slovensku chceme dát jasný signál, že i přes mezinárodní expanzi je pro nás domácí trh důležitý. Honza má v oblasti prodeje mnohaleté zkušenosti a moji plnou důvěru,“ komentoval Jakub Mahdal, ředitel společnosti Safetica Technologies.

Jan Bauman vystudoval elektrotechnickou vyšší odbornou školu v Kutné Hoře se zaměřením na automatizaci a počítačovou techniku. Je ženatý, má syna a dceru a mezi jeho záliby patří rodina, psychologie, marketing a sport.

O společnosti Safetica Technologies

Safetica Technologies se specializuje na softwarovou ochranu proti selhání lidského faktoru – zlým úmyslům i škodám z nedbalosti. Vlajkovou lodí společnosti je bezpečnostní software Safetica, první software na světě pro komplexní ochranu společností před lidskými chybami. Safetica chrání před následky úniků citlivých informací a ztrátami spojenými s neefektivně vynaloženými personálními náklady.

Mezi partnery Safetica Technologies se řadí distributoři globálních antivirových výrobců a zkušení systémoví integrátoři. Produkty společnosti a jejich podpora jsou dostupné ve více než 50 zemích světa na 5 kontinentech.

Pro více informací navštivte internetovou stránku: www.safetica.cz