Správce domény .eu uvádí na trh aplikaci pro iPad

.eu Identity je nová aplikace pro iPad, kterou Vám s hrdostí přináší EURid, správce domény nejvyšší úrovně .eu. (TZ)

Tato aplikace, za kterou budou Evropané platit stejně jako za časopis on-line pro iPad, je dalším vývojovým krokem tištěného časopisu .eu Identity správce domény .eu. Podobně jako časopis se tato aplikace zaměřuje na vývoj v internetovém průmyslu a nabízí praktické a odborné rady pro podnikatele, kteří chtějí budovat svou přítomnost on-line. Přináší také inspirující příběhy o úspěchu malých a středních firem, které razí novou cestu Evropou se svými webovými stránkami .eu.

Nové články jsou publikovány (v angličtině) každý týden, takže určitě najdete něco, co upoutá Vaši pozornost.

Stáhněte si aplikaci z internetového obchodu Apple iTunes®.

* *

Ikony a záložky v horní části obrazovky umožňují čtenářům vyhledávat články, prohlížet si své oblíbené články a filtrovat obsah podle kategorií.

Čtenáři mohou přecházet přímo z jednoho článku na druhý a sdílet zajímavé články prostřednictvím sociálních sítí.

O .eu a sdružení EURid

Internetová doména .eu patří mezi největší domény nejvyšší úrovně na světě a spojuje 500 milionů lidí ve 28 členských zemích EU do jedné internetové identity. Od roku 2005, kdy byla tato doména otevřena k registraci, bylo zaregistrováno přes 3,5 milionů doménových jmen .eu. Mnoho společností a obchodních značek využívá internetových stránek s doménou .eu k tomu, aby jasně vyjádřily svou evropskou identitu a své obchodní ambice, například společnosti Fairtrade International, Foot Locker, Louis Vuitton, the MAN Group, Microsoft Corporation, Orangina a Toyota.

EURid je nezisková organizace, která vyhrála veřejnou soutěž a byla jmenována Evropskou komisí, aby spravovala doménu nejvyšší úrovně .eu. Sdružení EURid spolupracuje s přibližně 750 akreditovanými registrátory a zajišťuje podporu ve 24 úředních jazycích EU. Organizace EURid je zaregistrována v programu EU EMAS (Eco-Management and Audit Scheme), což je vyjádřením jejích ekologických závazků. EURid má svá ústředí v Bruselu (Belgie) a regionální kanceláře v Pise (Itálie), Praze (Česká republika) a Stockholmu (Švédsko). Více informací na: http://www.eurid.eu.