FAYN naděluje zákazníkům neomezené volání během celého prosince

Brno, 26. listopadu 2013 – Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející virtuální mobilní a VoIP služby, dnes představila zvýhodněnou vánoční akci. Uživatelům tarifu STREAM poskytne FAYN během celého prosince 2013 neomezené volání do všech českých sítí bez jakýchkoli dalších poplatků a závazků. (TZ)

„Rozhodli jsme se odměnit naše stávající i nové klienty tím, že k tarifu STREAM přidáme neomezené volání, aniž by se to projevilo na jeho ceně. Prozatím půjde o časově omezenou akci během letošního prosince, nicméně v lednu na ni navážeme s již samostatným neomezeným tarifem, jehož parametry vzejdou z vyhodnocení prosincové akce,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN Telecommunications.

Tarif STREAM obsahuje standardně 250 volných minut do všech sítí, každá další provolaná minuta vyjde na 0,49 Kč do mobilních sítí, resp. 0,36 Kč při volání na pevné linky. Měsíční poplatek za tarif STREAM činí 239 Kč s DPH. Tento tarif bude v prosinci nastaven všem jeho uživatelům jako neomezený, tedy s neomezeným voláním do všech českých mobilních i pevných sítí. Akce je určena pro domácnosti i firmy a pro její využití není třeba provádět žádná doplňková nastavení – akce bude 1. prosince aktivována všem uživatelům automaticky, a stejně tak ukončena k půlnoci 31. prosince.

FAYN poskytuje všechny své tarify i formou předplaceného kreditu, vánoční nabídku mohou tedy velmi snadno využít nejen stávající uživatelé, ale i noví zákazníci. Objednání a zřízení tarifu je otázkou minut, vše probíhá online, následně stačí dobít kredit a disponovat jím na začátku měsíce, kdy je tarif aktivován. Také uživatelé jiných tarifů společnosti FAYN mohou snadno přejít na STREAM a čerpat během prosince neomezené telefonní služby.

FAYN aktuálně nabízí šest tarifů. Tři jsou zaměřeny na mobilní GSM služby, zbývající tři slouží pro volání přes internet (VoIP). STREAM patří do druhé skupiny tarifů, k jeho využívání je tedy nezbytné připojení k internetu. Tarif STREAM lze využívat s chytrými mobilními telefony, tablety, počítači či tradičními stolními IP telefony. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z vašeho mobilu.

„Volání přes internet vnímáme jako snadnou a výhodnou cestu k nejlepším cenám telekomunikačních služeb. Zákazník může volat velmi levně, s mnoha funkcemi, včetně těch žádaných ve firemní sféře. Pro nás jako operátora pak jde o nezávislou platformu, na které můžeme zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Proto je touto prosincovou akcí chceme motivovat k ještě intenzivnějšímu užívání našich VoIP služeb,“ doplnil Lukáš Honek z FAYNu.

O společnosti FAYN Telecommunications

FAYN Telecommunications s.r.o. je přední český VoIP operátor. Telefonováním přes internet (VoIP) se zabývá už od roku 2002, v srpnu roku 2013 vstoupil také mezi virtuální mobilní operátory. Každý den spolehlivě spojuje hovory desítek tisíc uživatelů, kteří si díky telekomunikacím chtějí být nablízku.

Posláním společnost FAYN Telecommunications je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už se jedná o soukromé osoby, živnostníky, velké firmy či call centra, uživatelé se vždy mohou spolehnout, že u FAYNu dostanou tu nejlepší péči. Více informací o společnosti a nabízených službách najdete na www.fayn.cz.