Zapakatel vám zabalí dárky, dokonce i ty, co si přinesete

Praha 9. prosince 2013 — Zapakatel.cz, trojka na trhu slevových serverů, vám zabalí vánoční dárky přímo v zákaznickém centru. A pokud opravdu nemáte rádi  balení, tak ochotně zabalí i dárky, které si přinesete. Nemusíte si ani nic kupovat. (TZ)

Zabalíme za Vás!” říká Zapakatel.cz v oznámení novinky, balení dárků v zákaznickém centru. To najdete přímo v centru Prahy, na adrese Lazarská 6, Praha 2 – vchod z ulice Omladinářů. Balení do kvalitních balicích papírů můžete využít i pro netradiční dárky, velké rozměry, lahve či dárky nepravidelných tvarů.

Do zákaznického centra se můžete vydat v pondělí až pátek od 8:00 do 19:00 hodin. V sobotu a v neděli od 9:00 do 17:00 hodin. Na Štědrý den (24. prosince) od 9:00 do 12:00 hodin. A pokud byste chtěli zabalit něco novoročního, tak zákaznické centrum bude otevřeno 31. prosince od 9:00 do 17:00 hodin. Dárek v Zapakatel.cz zabalí již od 20 do 65 Kč.

Originální zabalení si můžete pořídit ale i pro papírové vouchery, které si u Zapakatel.cz koupíte a budete je chtít dát někomu pod stromeček.

 O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je třetí největší český slevový server a na Slovensku působí jako Zabagatel.sk. Na trhu působí od léta roku 2010, v březnu 2011 otevřel v Praze první zákaznické centrum, ve kterém mohou lidé kupovat slevy, včetně slev speciálních či nevyužitých voucherů, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září 2011 bylo otevřeno druhé zákaznické centrum v Brně.

Zapakatel.cz a Zabagatel.sk najdete na www.zapakatel.cz a www.zabagatel.sk, stejně tak jako na sociálních sítích Facebook (Zapakatel.cz a Zabagatel.sk), Twitter.com (@Zapakatel.cz),  Google+ (Zapakatel.cz) a Foursquare (Zapakatel.cz).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s